Сьогодні є чудова нагода привітати з Днем народження та висловити нашу подяку та прихилення найповажнішому викладачу відділу «Музичне мистецтво естради» - Лілії Павлівні Івановій.
Досвідчена і креативна, яскрава і неповторна, порядна і вимоглива, педагог від Бога – саме так її характеризують її студенти, вважаючи за честь навчатися у такого неперевершеного Майстра естрадного вокального мистецтва. Студенти Лілії Павлівни щороку беруть участь і отримують призові місця та гран-прі на престижних конкурсах та фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівня.

Викладач вищої категорії. З 1983 року обіймав посаду викладача відділу Оркестрові духові та ударні інструменти в ХМУ.

Протягом останніх 30 років відділ оркестровихструнних інструментів очолює фахівець високогорівня, талановитий педагог, диригент, член жюрібагатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсіві фестивалів – ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА ШЕВЕЛЬ.

Шестакова Олександра Миколаївна (11.06.1951-03.04.2021) - чудова людина, високопрофесійний викладач, неперевершений музикант, талановитий організатор, чуйний педагог та відданий друг!

Сьогоднішній день - є знаковим в історичному літописі не тільки нашого музичного коледжу, а й усієї української вокальної школи.

1 квітня музична спільнота відзначає ювілейну дату - 110 років з дня народження однієї з найславетніших та найвідоміших постатей в історії вокального відділу Харківського музичного фахового коледжу, заслуженого діяча мистецтв України, професора Тамари Яківни ВЕСКЕ (1914-2005).