Камерний оркестр

Був створений в 1998 році за ініціативою викладача ПЦК «Струнні інструменти» Ольги Миколаївни Шевель, яка до сьогоднішнього часу є незмінним керівником колективу.

Оркестр веде активну виконавську діяльність, виступає на всіх концертних майданчиках м. Харкова і за його межами, зокрема в Росії. У 2001 році учасники колективу приймали учать у святковому заході з нагоди зустрічі з Папою Римським Іоанном-Павлом II у м. Львів.

Оркестр — лауреат та постійний учасник Міжнародного музичного фестивалю виконавського мистецтва «Музика — наш спільний дім».

Репертуар оркестру включає твори різних епох та напрямків — від бароко до сучасності. У виконанні оркестру звучить музика європейських та українських композиторів. Вперше в Харкові були виконані твори Віталія Губаренко, Астора П’яццоли, Франческо Джемініані.

Колектив співпрацює з багатьма солістами — лауреатами міжнародних конкурсів, серед яких Олександр Кулік (гітара), Дмитро Шаршонь (баян), Ігор Чернявський (скрипка), Вікторія Карєлова (гобой).

1photo 2026 04 04 23 15 09

2photo 2026 04 04 23 15 19

3photo 2026 04 04 23 15 24

4photo 2026 04 04 23 15 30

5photo 2026 04 04 23 15 37

6photo 2026 04 04 23 15 46

 

1