ТЕАТР – ЖИТТЯ, І МИ – АКТОРИ В НЬОМУ
Вільям Шекспір сказав: «Світ — театр, і ми всі в ньому актори». А Григорій Сковорода ще доповнив: «І кожен грає ту роль, на яку його поставили».
Театр — це творчий процес, у якому поєднується робота багатьох людей.

Тут немає другорядних професій: важлива праця не тільки акторів та режисерів, але й драматургів, продюсерів, художників, звукоінженерів, світлотехніків, реквізиторів, костюмерів, гримерів, гардеробників, білетерів — усіх, хто обрав справою свого життя служіння величній музі Мельпомені.
27 березня — Міжнародний день театру. Це свято було започатковано 1961 року у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО. Відтоді щорічно театральні колективи з усього світу та мільйони глядачів і прихильників театрального мистецтва святкують цей день під єдиним девізом: «Театр як засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами».
Театр — це фабрика емоцій. І кожен, хто хоча б раз побував на виставі, вже ніколи не залишиться байдужим до цього виду мистецтва. Дійство на сцені вражає до глибини душі, а гра акторів змушує плакати чи сміятися, дивуватися, аплодувати, вимовляти такі любі вуху кожного актора слова: «браво», «на біс».
Отож в Міжнародний день театру побажаємо всім людям, дотичним до театрального мистецтва, натхнення, нових творчих звершень, овацій та безмежної любові глядачів!