Нині дуже важливо підтримувати людей та особливо дітей, які постраждали від війни…. Підтримка може бути різною, зокрема дуже важливо дарувати позитивні емоції та вселяти віру у краще. Знайомлячи зі справжнім мистецтвом, повертати любов до життя.
Адже діти - найбільш вразлива категорія… Діти кожного дня особливо емоційно переживають жахи війни. Аби нагадати дітям, що, перш за все, вони мають право на безтурботне дитяче життя, волонтери Ilya Icey Saenko  та Алексеєнко Юлія в черговий раз ініціює в LF Club проведення благодійного заходу для дітей ВПО.
Цього разу 25.11.23. у благодійному заході на   підтримку дітей ВПО прийняли участь і студенти нашого коледжу.
На зустрічі були діти віком від 6 до 12 років.


У програмі, що наші студенти підготували спеціально для цієї зустрічі,  звучала класична та сучасна музика. Ведучі провели для дітей не просто концерт, а справжнє інтерактивне заняття з ігровими ситуаціями. Такі яскраві творчі моменти подарували дітям багато щасливих моментів. Вони із задоволенням слухали музику та навіть пробували самі грати на музичних інструментах разом із музикантами. Звичайно ж, волонтери влаштували дітям та артистам смачну перерву та нагодували всіх ласощами – смаколиками та соками.

Хочемо сказати, що наша мета – подарувати дітям хоча б кілька хвилин веселощів та спілкування з справжнім мистецтвом. Адже багато дітей  зараз вимушено залишили свої домівки, вони живуть у постійній тривозі. Ми хочемо, аби діти зрозуміли, що вони не самі зі своїми страхами, щоб вони не втрачали надії та знали, що про них піклуються. Наша мета - показати, що саме Мистецтво допомагає бути сильнішим.

Мистецтво нас єднає)

sdnfskjdh