photo 2023 01 22 16 45 14

З Днем соборності вітають студенти відділу ММЕ Мікаелян К. та Чайковська В. Викладач Савченко Н.М.

План виховної роботи 2022-2023 н.р

План виховної роботи на 2021-2022 навчальний рік

Пропозиції День пам'яті захисників України

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО СУПРОВОДУ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ
https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zabezpechennya-psihologichnogo-suprovodu-uchasnikiv-osvitnogo-procesu-v-umovah-voyennogo-stanu-v-ukrayini

Щоб дитина не стала жертвою в інтернеті:

Як впоратися з наслідками стресу та уникнути посттравматичного стресового розладу:

photo 2022 12 23 20 09 38

23.12 студенти нашого коледжу взяли участь у благодійному новорічному концерті,який проходив за ініціативою громадської організації "Захист заради перемоги "
Св ято дарували для дітей лікарні номер 16 у м.Харків студенти відділу Хорове диригування та Оркестрові духові інструменти.
Учасники:
Жиліна Оля
Решетніков Максим
Кіт Нікон
Паніна Влада (керівник Коноров Олексій )
Ансамбль духових інструментів – Кієнко Валерій, Семеніхін Даніїл, Пілюгін Олексій та Олександр Світличний
Керівники Козлов А.К та Попов Д.П

Дата народження Григорія Савича Сковороди: 3 грудня 1722 року. І хоча відтоді минуло чимало часу, його нащадкам так і не вдалося повною мірою осягнути всю глибину його «філософії щастя». І сьогодні «мандрівний філософ» Григорій Сковорода постає справжнім символом української духовності.

Він був великим письменником, поетом, композитором, музикантом, філософом, педагогом і богословом. Різноманітна його творча спадщина: прекрасні ліричні вірші та романси, філософські трактати, мудрі байки, влучні афоризми, духовна музика, малюнки. Однак Григорій Сковорода мав значний вплив на сучасників і подальші покоління не тільки своїми творами, а передусім способом свого життя. За версією Юнеско, Сковорода входить до списку п’яти мудреців світу — разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді, — яких об’єднує принцип: «жив, як учив». Вірний своїм переконанням, що щастя людини не в почестях та розкоші, а в самопізнанні та сродній праці, філософ обирає для себе тяжкий шлях у житті: шлях свободи, незалежності ні від кого, аскетизму, відмови від кар՚єри — духовної і світської, від слави, добробуту та комфорту. «Світ ловив мене, але не спіймав» — недарма саме ці слова Григорій Савич попросив викарбувати на його могилі в селі Пан-Іванівка на Харківщині (яке згодом було перейменовано на честь філософа на Сковородинівку).

Син малоземельного козака з Лівобережжя, він здобув освіту в Києво-Могилянській академії, працював викладачем у Переяславському та Харківському колегіумах. Розпочавши життя мандрівного філософа майже у 50 років, Григорій Сковорода за 25 років пішки пройшов рідне Лівобережжя та Слобожанщину, проповідуючи свої погляди. Для нього найвища мета людського життя — самопізнання, духовний розвиток та самовдосконалення, а ідеал людини — у кого «совість, як чистий кришталь». З’ясувавши, що таке щастя та як його досягнути, він через свої притчі, байки, вірші вчить цим основоположним поняттям своїх земляків. М. Костомаров, аби підтвердити любов українців до Григорія Савича, зазначав : «Мало можна вказати на таких народних осіб, яким був Сковорода і яких би так пам՚ятав і поважав народ. На усьому просторі від Воронізької губернії до Києва у багатьох будинках висять його портрети; всякий грамотний українець знає про нього; ім՚я його відоме дуже багатьом з неписьменного народу; його мандрівницьке життя — предмет народних оповідань...» 

Григорія Сковороду називають «золотим мостом» між давнім і новим українським письменством. І хоч правда, що філософ «тікав від людей», але робив це заради людей, щоб постати перед рідним народом у високому найменні справжньої людини. «Ми створимо світ кращий, — писав Г. Сковорода. — В Горній Русі (майбутній Україні) бачу все нове: нових людей, нове творіння і нову славу».

День Конституції page 0001

22 червня испр page 0001

Заходи, присвячені вшануванню пам’яті Героїв Крут

pis 28 Ользі Алферовійу Щодо памяті героїв КРУТЇ

Ресурси для ознайомлення з платформами Дія

З метою забезпечення ознайомлення населення з платформами Дія надаємо посилання на інтернет-ресурс https://osvita.diia.gov.ua  та всеукраїнську школу Онлайн — https://lms.e-school.net.ua

img 2254

День вшанування учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи 

0001 oddkskkks

День єднання

Заходи присвячені консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України.

0f7c1e17a5b4aaa2413581a1e362115d 2

0f7c1e17a5b4aaa2413581a1e362115d 3

0f7c1e17a5b4aaa2413581a1e362115d 4