Події сторінка-2 - Офіційний сайт Харківського музичного фахового коледжу імені Б.М.Лятошинського

місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
Будівля КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
1883
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Логотип КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ
КОЛЕДЖ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Логотип КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
1883
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
КОЛЕДЖ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
+38(057)732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
1883
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ
КОЛЕДЖ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Перейти до контакту

ПОДІЇ

19 січня 2021 року

15-18 січня 2021 року методист Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського, кандидат мистецтвознавства Юрченко О.П. брала участь з доповіддю на тему «Як створюється виконавська школа (до 30-річчя класу цимбалів ХНУМ імені І.П.Котляревського)» у Міжнародній науково-практичній конференції «Музична комунікація в питаннях та відповідях» на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. Вітаємо доповідачку та бажаємо подальшого розвитку наукової думки та її практичної реалізації!

19 січня 2021 року

15-18 січня 2021 року методист Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського, кандидат мистецтвознавства Юрченко О.П. брала участь з доповіддю на тему «Як створюється виконавська школа (до 30-річчя класу цимбалів ХНУМ імені І.П.Котляревського)» у Міжнародній науково-практичній конференції «Музична комунікація в питаннях та відповідях» на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського. Вітаємо доповідачку та бажаємо подальшого розвитку наукової думки та її практичної реалізації!

18 січня 2021 року

16-17 січня 2021 року відбувся Міжнародний дистанційний гітарний фестиваль «International Guitar Festival Jüchen» у м.Йюхен (Німеччина), на якому учень Школи естетичного виховання при Харківському музичному училищі імені Б.М.Лятошинського Дмитро Раков (викладач Панченко Д.М.) отримав звання лауреата І ступеню та спеціальний приз «EGTA». Вітаємо талановитого юного гітариста та його творчого наставника та бажаємо нових творчих звершень!

11 січня 2021 року

8-10 січня 2021 року студентка IV курсу відділу «Теорія музики» Анна Цугунян, керівник – кандидат мистецтвознавства, викладач-методист Газдюк Г.Г. (тема доповіді: «Романтичні риси в творчості Т.С.Кравцова» (на прикладі хорової мініатюри «І небо невмите»)) та студентка III курсу відділу «Теорія музики» Світлана Потоцька, керівник – викладач-методист Лупандіна М.Б. (тема доповіді: «З історії викладання композиції у Харківському музичному училищі імені Б.М.Лятошинського») брали участь у ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Молоді музикознавці» (онлайн формат) у рамках ІІІ Міжнародного науково-творчого проєкту «Музична культура сучасності: від наукового осмислення до репрезентації» на базі Київської муніципальної академії музики імені Р.М.Глієра. Вітаємо наукових керівників та молодих музикознавців! Бажаємо подальшого осмислення музичного мистецтва!


7 січня 2021 року

Пропонуємо вашій увазі студентський загальноучилищний дистанційний проєкт. Це Різдвяне музичне вітання, створене за ініціативою студентів різних відділів. Для вас співає віртуальний хор (список учасників в Детальніше). Обробка А.Авдієвського «Добрий вечір тобі, пане господарю». Солісти – Владислав Григор’єв та Ілля Коноров. Хормейстер проєкту – викладач Савельєва Г.В., відеомонтаж – викладач Ходакова Н.О., куратор проєкту – викладач Петрович М.В., координатори – студенти Коноров І. та Кієнко В.

«Добрий вечір тобі, пане господарю» у обробці А. Авдієвського, 2021 рік
6 січня 2021 року

Сьогодення народжує нові творчі форми. Участь Молодіжного хору Свято-Пантелеймонівського храму (список студентів та викладачів – учасників хору в Детальніше) під художним керівництвом студента Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського Владислава Григор’єва (викладач Савельєва Г.В.) у онлайн-концерті Харківського православного хорового фестивалю «Різдвяночки» у натхненому приміщені Благовіщенського кафедрального собору.

Харківський православний хоровий фестиваль «Різдвяночки», 2021 рік
Шановні колеги та співробітники, талановиті викладачі та студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим 2021 роком!
Хай наступний рік принесе всім міцного здоров’я,
справжнього щастя, щирих почуттів,
мирного та чистого неба над головою.
Хай він подарить усім великих справ та доброї вдачі,
яскравих подій та нових звершень, цікавих ідей та щастя творчості.
Хай завжди збуваються ваші мрії та здійснюються бажання!

З повагою та щирими побажаннями, адміністрація ХМФК


11 грудня 2020 року

10 грудня 2020 року у Харківському художньому музеї відбувся концерт вокальної музики «Зимові візерунки» за участю студентів класу викладачів Леонтьєвої Тетяни Анатоліївни та Смирної Олени Юріївни. Свою творчість слухачам зимової зустрічі дарували студенти відділу «Спів» Катерина Тетерядченко, Софія Платонова, Аліса Проценко, Марина Васюкова, Марина Погребенко, Маргарита Ревенко (клас викладача Леонтьєвої Т.А.) та Анна Корсун, Віолетта Мелікова, Аршад Гейдаров, Олександра Стогній-Рутянська, Анна Білецька, Альона Водолазька (клас викладача Смирної О.Ю.). За роялем майстерно акомпанували та підтримували юних вокалістів ведучі концертмейстера Границя Олена Володимирівна та Радієвська Олена Віталіївна. В чудовому та натхненому залі художнього музею лунали старовинні арії та арії з опер А.Вівальді, А.Лотті, В.А.Моцарта, К.В.Глюка, А.Бойто, М.Лисенка, романси М.Римський-Корсакова, Д.Шостаковича, Д.Будейя, І.Дунаєвського, Е.Клепалова, ансамблеві твори Я.Дубравіна, А.Варламова, В.Верменича, обробки італійських та українських народних пісень. Окремою прикрасою вокального вечора стала ведуча – студентка відділу «Теорія музики» Марина Цхомарія. Це було натхнені та незабутні хвилини творчо-вокального спілкування!

Концерт вокальної музики "Зимові візерунки", 2020 рік
11 грудня 2020 року

10 грудня 2020 року у Харківському художньому музеї відбудеться концерт вокальної музики «Зимові візерунки» за участю студентів класу викладачів Леонтьєвої Т.А. та Смирної О.Ю. Чекаємо на вас та радіємо творчої зимової зустрічі.

6 грудня 2020 року

Дотримуючись усіх умов карантинних заходів, в стінах Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів були проведені семінарські заняття в форматі «Педагогічна майстерня народників» для викладачів мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова по класу бандури, цимбалів, балалайки, домри, акордеона, баяна. Семінарські заняття провели провідні викладачі народно-виконавського мистецтва міста та ПЦК «Народні інструменти»: голова ПЦК, викладач-методист Панова Л.В., заслужений діяч мистецтв України, доцент Костенко О.О., кандидат мистецтвознавства, доцент Костенко Н.Є., викладачі-методисти Мельникова Л.М., Булгаков Є.С., Ващенко Є.Л., Харченко О.М. Доповідачами було порушено ряд актуальних «болючих» та важливих питань з методики та практики виконавства на рівні початкової мистецької освіти учня-народника. А саме підкреслено: специфіку сучасних складів ансамблів народних інструментів, їх розповсюдженість та можливості; основні проблеми у цимбальному виконавстві на початковому етапі та шляхи їх подолання; значення та вплив школи виконавства на домрі, специфіка регіональних осередків, деякі принципи саме харківської виконавської школи та конкретно робота над технічним розвитком учня (теоретичний та психологічний аспекти); основні та характерні недоліки виконавського апарату учня класу балалайки та способи їх корегування; увага та особливе ставлення до культури міховедення в класі баяна та акордеона, типові недоліки викладачів шкіл естетичного виховання при підготовці учнів до публічних виступів. Деякі методичні виступи були проілюстровані студентами відділу народних інструментів.

Детальніше >>
3 грудня 2020 року

2 грудня 2020 року у великій залі Харківської дитячої школи мистецтв №4 імені М.Д.Леонтовича Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів проведено друге семінарське заняття викладачів класу гітари мистецьких шкіл у форматі «Педагогічна майстерня народників» за участю викладача-методиста ПЦК «Народні інструменти» Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського Панченка Д.М. Це була досить змістовна та актуальна доповідь за темою «Етапи роботи над художнім твором в ДМШ» та методично-практичний діалог провідного викладача міста з колегами початкової ланки.

Детальніше >>
2 грудня 2020 року

1 грудня 2020 року за участю випускників та студентів музичного училища розпочнеться дистанційний марафон «Цимбальна Слобожанщина», присвячений 30-тиріччу класу цимбалів ХНУМ імені І.П.Котляревського. Автори проєкту – викладачі ПЦК «Народні інструменти» заслужений діяч мистецтв України Олена Костенко та кандидат мистецтвознавства Ольга Юрченко. В рамках умов сьогодення творчий проєкт відбуватиметься на каналі Kharkiv Cimbal (YouTube) та на просторах соціальних мереж.

26 листопада 2020 року

Вітаємо викладача ПЦК «Хорове диригування» Каменєву Анну Сергіївну з здобуттям наукового ступеню кандидата мистецтвознавства. Бажаємо подальших наукових та творчих звершень на ниві музичного мистецтва України.

21 листопада 2020 року

20 листопада 2020 року відбувся IV Всеукраїнський багатожанровий конкурс-фестиваль музичного мистецтва «Арт-Домінанта» у м.Харкові, на якому викладач ПЦК «Спів» Смирна Олена Юр’євна отримали звання лауреата I ступеня. Вітаємо талановиту співачку, бажаємо творчої наснаги та подальших успіхів!

9 листопада 2020 року

Сьогодні, 9 листопада, ми всі відзначаємо два важливих національних свята – День української писемності та мови і Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Українська культура безперечно самобутня та неповторна, тому важливе розуміння її цінностей та ролі кожного з нас у збереженні її тисячолітніх духовних та культурних набутків.


Прислухайтесь, як океан співає –
Народ говорить. І любов, і гнів
У тому гомоні морськім. Немає
Мудріших, ніж народ, учителів;
У нього кожне слово – це перлина,
Це праця, це натхнення, це людина.
(М.Рильський)

30 жовтня 2020 року

29 жовтня 2020 року у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Диригентсько-хорова освіта: синтез теорії та практики» на базі Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського брали участь викладачі ПЦК «Хорове диригування» Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського, кандидати мистецтвознавства Савельєва Г.В. (тема доповіді «Пам’яті Маестро В’ячеслава Палкіна») та Сухомлінова Т.П. (тема доповіді «Методи психологічної підготовки студента до сценічного виступу»). Вітаємо доповідачок та бажаємо подальшого розвитку наукової думки на ниві диригентсько-хорового мистецтва!

29 жовтня 2020 року

28 жовтня 2020 року голова ПЦК «Хорове диригування», кандидат мистецтвознавства Савельєва Г.В. брала участь в Обласному семінарі-практикумі для педагогічних працівників мистецьких закладів освіти Луганської області «Мистецтво ХХІ століття: проблеми педагогіки та виконавства» з методичною доповіддю «Специфіка вокально-хорової роботи з дитячим хором».

4 жовтня 2020 року

Учитель – це перший, а потім і головний світоч в інтелектуальному житті людини; він пробуджує в дитини жадобу знань, повагу до науки, культури, освіти. (В.О.Сухомлинський). Вітаємо всіх наших колег з професійним святом працівників освіти України – Днем вчителя! Бажаємо відкривати нові талановиті імена, підкорювати нові професійні вершини та отримувати радість та насолоду від великої справи – вчителювання!

1 жовтня 2020 року

Її Величність Музика! Це самобутнє і унікальне явище в житті людини. Вона багатогранна і багатолика. Одні нею насолоджуються, другі нею захоплюються, а є і ті, хто її осягають, вивчають і намагаються знайти її сутність. Як відзначав В.Сухомлинський: «Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику й діставати насолоду від неї. Без музики важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання, по суті, є основою емоційної, естетичної, моральної культури». Всіх нас, професіоналів та аматорів з Міжнародним днем музики!

8 вересня 2020 року

8 вересня в Міжнародний день солідарності журналістів в Харківському Прес-клубі в присутності членів Правління Харківської обласної організації Національної спілки журналістів України відбулося урочисте вручення нагород переможцям Обласного творчого конкурсу журналістів «Часопис-2020», який в цьому році відбувся дистанційно. Серед переможців цьогорічного заходу викладач Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського, кандидат мистецтвознавства, музичний критик, журналіст-мистецтвознавець Григорій Ізраїлевич Ганзбург. Нагороди переможцям вручили голова журі конкурсу «ЧАСОПИС-2019» Юрій Хомайко та голова Правління ХОО Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Олександр Голуб. Ми щиро вітаємо Григорія Ізраїлевича, бажаємо подальших творчих досягнень та журналістських опусів!

1 Вересня – це цінний спогад кожної людини-учасника учбового процесу. Для когось – це перший день на новій ступені свого творчого та юного життя, для когось – це нові проєкти та знайомство з талановитими студентами, майбутніми відомими діячами, виконавцями та викладачами. Сьогодні для всіх – це початок нового 2020/2021 навчального року в нашому рідному та особливому Харківському музичному училищі ім. Б.М.Лятошинського. Ми вітаємо всіх з Днем знань та бажаємо яскравого, продуктивного та творчого навчального року!

11 липня 2020 року

З 10 травня по 10 липня 2020 року у місті Париж (Франція) пройшов перший Міжнародний онлайн-конкурс «Nouvelles Etoiles». У конкурсі взяли участь 290 юних музикантів з 37 країн світу віком від 3 до 16 років. Головна мета конкурсу – виявлення та подальша професійна підтримка талановитих дітей і підлітків, розширення рамок творчої співпраці між Францією та іншими країнами. Професійним міжнародним журі, серед якого: Алексіс Галперін (США-Франція), Лариса Колос (Франція-Люксембург), Марія Крістіан (Франція), Міла Гор’єва, Андрій Шацький, Марина Кузіна, Тетяна Чувахіна (Російська Федерація) та інші, було високо оцінено студентку I курсу відділу «Спів» Козлову Катерину, викладач Боброва Я.Є. – дипломом лауреата II ступеню. Щиро вітаємо цей творчий співочий тандем та бажаємо нових успіхів!

18 травня 2020 року

15-17 травня 2020 року відбувся IІI Відкритий міжнародний багатожанровий конкурс мистецтв «Чарівні фантазії» у м.Бердянськ, на якому викладачі ПЦК «Народні інструменти» Харченко О.М. та Архипенко П.В. отримали звання лауреата I ступеня у складі дуету баяністів. Вітаємо наших яскравих та талановитих музикантів, бажаємо їм творчої наснаги та подальших успіхів!

11 травня 2020 року

Участь викладача та студентів відділу у грандіозному мистецькому проєкті «Віртуальний хор в Україні». Найбільший в Україні віртуальний хор об‘єднав 111 українців з Англії, Італії, Польщі, Російської Федерації та України. Цей унікальний мистецький проєкт офіційно зареєстрований Книгою рекордів України як національний рекорд. Прем’єрний показ відеокліпу відбувся на каналі YouTube 11 травня 2020 року. Учасниками неймовірного віртуального хору стали: Савельєва Г.В. – голова ПЦК «Хорове диригування», кандидат мистецтвознавства; Григор’єв Владислав – студент III курсу; Ампілогова Анастасія – студентка III курсу; Панкратова Дар’я – студентка IV курсу; Толкачова Наталія – студентка II курсу. .

Детальніше >>

17-18 квітня 2020 року на базі Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського пройде регіональний музичний фестиваль «Надія» учнів старших класів дитячих шкіл естетичного виховання.

20 лютого 2020 року

3 березня 2020 року о 1830 (вівторок) у Харківській обласній філармонії відбудеться «Вечір фортепіанних концертів».

18 січня 2020 року

18 лютого 2020 о 1830 року в рамках абонементних концертів «Мистецька юність – рідному місту» відбудеться звітний концерт відділу народних інструментів ХМУ ім. Б.М.Лятошинського у органній залі Харківської обласної філармонії.

16 січня 2020 року

26 лютого 2020 року о 1830 в рамках абонементних концертів «Мистецька юність – рідному місту» відбудеться концерт камерного оркестру ХМУ ім. Б.М.Лятошинського у органній залі Харківської обласної філармонії. Художній курівник та диригент – Ольга Шевель.

9 грудня 2019 року

26 квітня 2020 року буде проведено XVІІІ Відкритий конкурс з сольфеджіо «Пізнай себе» в рамках Всеукраїнського конкурсу «СОЛЬФЕДЖІАДА» для учнів мистецьких шкіл.

2 грудня 2019 року

З 28 по 30 листопада 2019 року у стінах одного з славетних та найстаріших учбових закладів мистецтва України – Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського пройшов II Всеукраїнський конкурс піаністів імені Бориса Лятошинського. Щорічне творче змагання традиційно є стартовим майданчиком для молодих обдарованих музикантів – студентів музичних училищ та коледжів; надає їм можливості знайти любов публіки і визнання професійного співтовариства; сприяє популяризації творчого й педагогічного спадку видатного українського композитора, диригента і педагога, одного з основоположників модернізму в українській класичній музиці Бориса Миколайовича Лятошинського та його учнів – відомих українських композиторів. В цьому році в конкурсі змагалися представники виконавсько-педагогічних шкіл Волині, Луцька, Львова, Миколаєва, Сум, Торецька, Харкова, Хмельницького та Херсону. Членами високопрофесійного журі цьогорічного конкурсу стали: народна артистка України, заслужений діяч мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, кавалер Ордену «За заслуги» II, III ступеню Вєркіна Тетяна Борисівна (Харків); доктор мистецтвознавства, професор, заслужений працівник освіти України, член правління Київської організації НСКУ, лауреат Премії імені Миколи Лисенка Копиця-Карабиць Маріанна Давидівна (Київ); заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Катрич Ольга Тарасівна (Львів); заслужений діяч мистецтв України, доктор культурології, професор, член Науково-експертної комісії Міністерства культури України Волков Сергій Михайлович (Київ) та один із організаторів та берегинь конкурсу, директор ХМУ імені Б.М. Лятошинського, викладач-методист Єфременко Олена Олексіївна. Це були три неймовірні та незабутні дні для всіх присутніх. Дні Його Величності Роялю та неперевершеної музичної спадщини, дні нових творчих знайомств та відкриттів, дні творчого змагання, навчання та спілкування. Окремо відзначимо перемогу студентів ХМУ імені Б.М.Лятошинського: лауреат II ступеня Запара Денис (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.), лауреати III ступеня Боцюра Володимир (викладач Єфременко О.О.) та Єрещенко Ольга (викладач Чередниченко О.В.). Вітаємо талановитих переможців та їх творчих наставників та бажаємо нових вершин та яскравого творчого життя!

Детальніше >>
26 листопада 2019 року

У квітні 2020 року відбудеться V Всеукраїнський конкурс «Сольфеджіада». В рамках конкурсу також проводиться науково-практична конференція «Сучасна музична освіта: пошуки, проблеми, тенденції» та конкурс сольфеджіо «Пізнай себе».

22 листопада 2019 року

Урочисте відкриття ІІ Всеукраїнського Конкурсу піаністів імені Бориса Лятошинського відбудеться 28 листопада 2019 року у Великій Залі училища о 16 годині. Прослуховування учасників Конкурсу: 29 листопада – прослуховування 1 туру. Молодша група – о 1200. Старша група – о 1500. 30 листопада – прослуховування 2 туру. Молодша група – о 1000. Старша група – о 1300. 30 листопада о 1600. відбудеться церемонія закриття Конкурсу, нагородження переможців та концерт лауреатів.

28 жовтня 2019 року

З 28 по 30 листопада 2019 року у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського буде проведено ІІ Всеукраїнський Конкурс піаністів імені Бориса Лятошинського. Урочисте відкриття Конкурсу відбудеться 28 листопада у Великій Залі училища. Час початку заходу буде оголошено додатково. Прослуховування учасників Конкурсу пройдуть 29 та 30 листопада. У складі журі Конкурсу – відомі постаті музичного мистецтва нашої держави з музичних закладів освіти Київа, Львова, Харкова.

1 жовтня 2019 року

26 листопада 2019 року в рамках абонементних концертів «Мистецька юність – рідному місту» у Харківській філармонії о 18-30 відбудеться Вечір бандурної музики. В концерті візьмуть учать студенти відділу «Народні інструменти» та учні шкіл естетичного виховання міста та області. Проект викладача ХМУ ім. Б.М.Лятошинського – Лариси Панової.

1 жовтня 2019 року

26 листопада 2019 року в рамках абонементних концертів «Мистецька юність – рідному місту» у Харківській філармонії о 18-30 відбудеться Вечір бандурної музики. В концерті візьмуть учать студенти відділу «Народні інструменти» та учні шкіл естетичного виховання міста та області. Проект викладача ХМУ ім. Б.М.Лятошинського – Лариси Панової.

2 вересня 2019 року

Шановні викладачі та студенти! Щиро вітаємо всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел. День знань – символ чистоти, доброти, початку навчального року! В цей день гарним поводом є зібратися з думками та зануритися у безодній океан знань. Нехай новий навчальний рік буде щасливим та результативним, як для студентів так і для викладачів. Нових відкриттів та вражень у 2019/2020 навчальному році! Великих досягнень, цікавих занять, творчих успіхів!

26 квітня 2019 року

29 травня 2019 року на базі Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського відбудеться педагогічна конференція присвяченої 80-річчю з дня заснування теоретичного відділу училища. Конференція проводиться за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів. .

Увага! Участь у семінарі можлива виключно за онлайн реєстрацією. Для реєстрації необхідно до 1800 15 травня 2019 року заповнити аплікаційну форму. .


22 квітня 2019 року

19 квітня 2019 року відбувся Всеукраїнський конкурс «Сольфеджіада» для студентів музичних училищ за підтримки Міністерства культури України, Управління культури і туризму Харківської обласної адміністрації, Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації робітників культосвітніх закладів.

15 березня 2019 року

25 квітня 2019 року о 1600 годині у палаці культури Основ’янського району відбудеться ювілейний концерт присвячений 135-річчю Харківського музичного училища ім. БМ.Лятошинського.

19 лютого 2019 року

Студенти відділу «Музичне мистецтво естради» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського, клас викладача Іванова Лілія Павлівна – прийняли учать у Всеукраїнському фестивалі-конкурс «Запали зірку», та посіли призові місяця: Крутько Дмитро студент 1-го курсу – гран-при та Богдан Поліна студентка 2-го курсу лауреат 1 премии.

Детальніше >>
29 січня 2019 року

В період з грудня 2018 по січень 2019 рр. диригент Віталій Куценко та піаністка Наталія Гусєва провели майстеркласи зі студентами відкритого університету Чжанцзяцзе, Zhangjiajie. Їх безпосереднє спілкування сприяло розвитку менталітету молодих музикантів та збагатило досвід. Диригент В. Куценко очолив симфонічний оркестр Чжанцзяцзе, Zhangjiajie на Новорічному концерті, який був організований урядом міста. Цей концерт став великою подією в культурному житті Чжанцзяцзе, Zhangjiajie і мав широкий соціальний резонанс. Керівництво міста та відкритого університету Чжанцзяцзе, Zhangjiajie висловлюють вдячність українським митцям за внесок у культурні відносини Китаю та України.

Детальніше >>
22 січня 2019 року

21 квітня 2019 року на базі Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського в рамках Всеукраїнського конкурсу для студентів училищ «СОЛЬФЕДЖІАДА» відбудеться XVІІ Відкритий конкурс з сольфеджіо «Пізнай себе». .

22 січня 2019 року

20 квітня 2019 року на базі Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського в рамках Всеукраїнського конкурсу для студентів училищ «СОЛЬФЕДЖІАДА» відбудеться студентська конференція «Мистецька юність надихає». .

22 січня 2019 року

19-20 квітня 2019 року на базі Харківського музичного училища ім.Б.М.Лятошинського відбудеться Всеукраїнський конкурс «СОЛЬФЕДЖІАДА». . .

30 листопада 2018 року

29 листопада 2018 року відбувся концерт «Інтерпретуємо музику Бориса Міхєєва на цимбалах». Проект заслуженого діяча мистецтв України – Олени Костенко. Ведуча кандидат мистецтвознавства – Юлія Ніколаєвська.


Детальніше >>
5 листопада 2018 року

13 листопада 2018 року в рамках абонементних концертів «Мистецька юність – рідному місту» у Харківській філармонії о 18-30 відбудеться Вечір бандурної музики, присвячений 135-річчю Харківському музичному училищу ім. Б.М.Лятошинського. В концерті візьмуть учать студенти відділу «Народні інструменти» та учні шкіл естетичного виховання міста та області. Проект викладача ХМУ ім. Б.М.Лятошинського – Лариси Панової.


22 жовтня 2018 року

26 жовтня о 15 годині в Великій Залі ХМУ відбудеться урочисте відкриття Всеукраїнського Конкурсу піаністів імені Бориса Лятошинського. Прослуховування учасників пройдуть 27 та 28 жовтня. Конкурс присвячено 135-річчю з дня заснування Харківського музичного училища та 50-річчю присвоєння училищу імені видатного українського композитора Б.М.Лятошинського. У складі журі – відомі постаті музичного мистецтва нашої держави з музичних академій, університетів Київа, Львова, Харкова. Запрошуємо усіх поціновувачів фортепіанного виконавства на церемонію відкриття та конкурсні прослуховування.


15 жовтня 2018 року

12-14 жовтня 2018 року в місті Харків проходив Міжнародний фестиваль «KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM». Студентка 4 курсу відділу «Музичне мистецтво естради» – Естер Авузудікє стала лауреатом ІІІ премії (клас викладача – Івановой Л.П.).


17 вересня 2018 року

12-15 вересня 2018 року на головній сцені міста Нетішин відбувся гала-концерт Міжнародного фестивалю-конкурсу молодих виконавців естрадної пісні «ВЕРНІСАЖ, ЕНЕРГОФЕСТ». Організатори фесту відзначили усіх учасників, переможців та володарку найвищої нагороди – Гран-прі! Цьогоріч Гран-прі Нетішинського вокального дійства виборола Марія Лос’єва – студентка 3 курсу Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського (відділ «Музичне мистецтво естради», клас викладача – Івановой Лілії Павлівни). Вітаємо юну зірочку, наставника та усіх причетних до цього масштабного музичного свята!


3 вересня 2018 року

Шановні викладачі та студенти! Щиро вітаємо всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел. День знань – символ чистоти, доброти, початку навчального року! В цей день гарним поводом є зібратися з думками та зануритися у безодній океан знань. Нехай новий навчальний рік буде щасливим та результативним, як для студентів так і для викладачів. Нових відкриттів та вражень у 2018/2019 навчальному році! Великих досягнень, цікавих занять, творчих успіхів!


Детальніше >>
сторінка 2   перейти >>   
© 2021 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2021 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2021 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
© 2021 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
Назад до змісту