Творчі досягнення студентів та творчих колективів - Офіційний сайт Харківського музичного фахового коледжу імені Б.М.Лятошинського

місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
Будівля КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
1883
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Логотип КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ
КОЛЕДЖ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Логотип КЗ «ХМФК ім. Б.М.Лятошинського» ХОР
1883
Вітаємо на сайті Комунального закладу «Харківський музичний фаховий коледж ім. Б.М.Лятошинського» Харківської обласної ради
ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
КОЛЕДЖ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
+38(057)732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
1883
«ХАРКІВСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ
КОЛЕДЖ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО»
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Перейти до контакту

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ 2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Відділ «Фортепіано»
I Міжнародний дистанційний конкурс «Odesa Music Olymp», м.Одеса
  • Боцюра Володимир (виклалач Гугель О.А.) – лауреат 3 ступеню
Міжнародний дистанційний конкурс «Digi – talenty Lato 2020» в рамках проекту Kalejdoskop talentow, м.Свiдниця, Польща
  • Зарниця Софія (викладач Петренко І.А.) – лауреат 2 ступеню
Міжнародний конкурс «SOZVEZDIYE PODZIMU/GOLD EUROPE 2020», м.Харків
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат 1 ступеню
Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand Music Fest», м.Харків
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат 2 ступеню
II Всеукраїнський конкурс піаністів пам’яті Л.Гінзбурга, м.Одеса
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат 2 ступеню
Відкритий Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих композиторів імені Л.М.Ревуцького, м.Чернігів
  • Щербак Олексій (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат 1 місце
V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Kharkiv Fest – 2020», м.Харків
  • Лободзінська Таїсія (викладач Фрід С.Г.) – лауреат 1 ступеню
Другий дистанційний Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості, м.Словʼянськ
  • Міма Кристина (викладач Настенко А.М.) – лауреат 1 ступеня
  • Воропаєва Олександра (викладач Батюк О.В.) – лауреат 1 ступеня
VI Міжнародний конкурс академічного учнівського та студентського музичного мистецтва, м.Дніпро
  • Коновалова Вікторія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат 1 ступеня
  • Петров Аркадій (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
Міжнародний фестиваль інструментальної музики «Золота скарбничка», м.Запоріжжя
  • Петров Аркадій (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат 2 ступеня
XXII Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі Зима 2021», м.Харків
  • Кирильчук Анна (викладач Гугель О.А.) – 2 місце
  • Тимчук Софія (викладач Гугель О.А.) – 2 місце
V Всеукраїнський професійний конкурс учнівського та студентського музичного мистецтва «Чарівний камертон», м.Дніпро
  • Сахновська Олександра (викладач Батюк О.В.) – лауреат 2 ступеня
V Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Творчий простір», м.Маріуполь
  • Сахновська Олександра (викладач Батюк О.В.) – лауреат 1 ступеня
Конкурс молодих композиторів імені Л.Ревуцького, м.Чернигів
  • Щербак Олексій (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат 2 ступеня
I Міжнародний конкурс молодих музикантів імені Іллі Слатіна, м.Харків
  • Кирильчук Анна (викладач Гугель О.А.) – лауреат 2 ступеня
  • Щербак Олексій (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат 2 ступеня
  • Аболоніна Дарʼя (викладач Гугель О.А.) – лауреат 3 ступеня
IІ Міжнародний інструментальний конкурс імені І.Я.Падеревського, м.Вінниця
  • Захарова Софія (викладач Єфременко О.О., Харун Є.О.) – лауреат 1 ступеня
IX Міжнародний музичний конкурс «Подільський водограй», м.Вінниця
  • Захарова Софія (викладач Єфременко О.О., Харун Є.О.) – лауреат 3 ступеня
V International Internet-competition of Arts «Musical South Palmyra», м.Одеса
  • Нагінайлова Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат 2 премії
Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Український унісон», м.Київ
  • Чубенко Матвій(викладач Кузенкова В.П.) – гран-прі
XIX Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О.С.Тимошенка, м.Ніжин
  • Лободзінська Таїсія (викладач Фрід С.Г.) – золотий диплом
І Міжнародний фестивалю конкурс «Міжнародний музичний марафон», м.Харків
  • Зуб Дар’я (викладач Фрід С.Г.) – лауреат 1 ступеню
  • Щербак Варвара (викладач Фрід С.Г.) – лауреат 1 ступеню
ІІІ Всеукраїнський конкурс класичної музики імені П.І.Чайковського, м.Тростянець
  • Петров Аркадій (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат 3 премії
XXV Всеукраїнського конкурсу-фестивалю української та польської музики імені Ф.Шопена, м.Дніпро
  • Масло Ксенія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат 2 премії
ІІ Міжнародний конкурс піаністів «Шопенівська весна», м.Луцьк
  • Масло Ксенія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат 2 премії
IV Міжнародний конкур-фестиваль «Чарівні фантазії», м.Бердянськ
  • Масло Ксенія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат 1 ступеня
Міжнародного музичного конкурсу «TALENTS OF THE WORLD», м.Одеса
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат 1 ступеня
XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс української та польської музики ім. Ф.Шопена «CHOPIN FEST – XXV», м.Дніпро
  • Зав’ялов Олександр (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат 3 ступеня
VIII Міжнародний піаністичний конкурс SMEDEREVO, м.Смедереве, Сербія
  • Зав’ялов Олександр (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат 1 ступеня
VIII Дистанційний міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Samosviti – on line», м.Харків
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – гран-прі
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Yula Art Fest», м.Харків
  • Журавльова Марія (викладач Литовченко В.С.) – лауреат 2 ступеню
I Міжнародний конкурс молодих музикантів імені Іллі Слатіна, м.Харків
  • Багач Марія (викладач Гугель О.А.) – лауреат 4 ступеня
Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Смайл Фест» «Україна ЄДИНА», м.Київ
  • Семоненко Артем (викладач Дедюля Ю.М.) – лауреат 2 премії
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
I Міжнародний конкурс молодих музикантів імені Іллі Слатіна, м.Харків
  • Москалик Андрій (викладач Пілюков В.І.) – лауреат 3 ступеня
  • Акачукву Лаліта (викладач Кравченко Г.Г.) – дипломант
Online contest «Talents of the 21st century», м.Варна, Болгарія
  • Аветисян Давит (викладач Бехбудов О.І.) – лауреат І ступеня
  • Єрофєєнко Ігор (викладач Бехбудов О.І.) – лауреат І ступеня
  • Чернявська Ксенія (викладач Бехбудов О.І.) – лауреат І ступеня
  • Чесноков Нікіта (викладач Бехбудов О.І.) – лауреат І ступеня
Відділ «Народні інструменти»
Міжнародний дистанційний багатожанровий фестиваль «Universe Mega Fest», м.Дніпро
  • Дует: Івоніна В., Ткаченко М. (викладач Каткова О.М.) – лауреат ІІ ступеню
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Musical Universe», м.Одеса
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат І ступеню
VII Всеукраїнський мистецький фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Козацький шлях. UA», м.Черкаси
  • Аршава Олена (викладач Мандзюк  Л.С.) – лауреат І ступеню
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат ІІ ступеню
Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини світових талантів», м.Львів
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат І ступеню
XXVI Міжнародний конкурс молодих виконавців «Єужен Кока», м.Кишинів, Молдова
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат ІІІ премії
VI Відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-фієста 2020», м.Харків
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат I премії та спеціальний приз «За високу професійну майстерність»
XXVI Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь», м.Кропивницький
  • Аршава Олена (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом І ступеня
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом ІІ ступеня
Міжнародний фестиваль-конкурс баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми», м.Кривий Ріг
  • Крикун Андрій (викладач Харченко О.М.) – 2 місце
  • Черняк Анна (викладач Архипенко П.В.) – дипломант
XX Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м.Запоріжжя
  • Звягінцева Катерина (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат 2 ступеня
  • Ключарьов Даніїл (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат 3 ступеня
VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль бандуристів «Хортицький кобзар», м.Запоріжжя
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат 1 премії
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат 1 премії
  • Аршава Олена(викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат 1 премії
Конкурс молодих композиторів імені Л.Ревуцького, м.Чернигів
  • Лазарєв Данило (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат 1 ступеня
IX Міжнародний крнкурс виконавців на неародних інструментах «Арт-Домінаната – 2021», м.Харків
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат 1 премії
  • Крикун Андрій (викладач Харченко О.М.) – лауреат 2 премії
  • Істюфеєва Надія (викладач Панова Л.В.) – лауреат 3 премії
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат 3 премії
  • Ключарьов Данііл (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат 3 премії
  • Черняк Анна (викладач Архипенко П.В.) – дипломант
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – дипломант
I відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Jazz Fiesta Spring 2021», м.Харків
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат 1 ступеня
  • Дует: Русіна Анна, Ларіонов Олексій (викладач Юрченко О.П.) – лауреат 1 ступеня
I Міжнародний конкурс молодих музикантів імені Іллі Слатіна, м.Харків
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат 1 ступеня
  • Сагателін Тігран (викладач Кулик О.Г.) – лауреат 1 ступеня
  • Лазарєв Данило (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат 1 ступеня
  • Вачаєв Роман (викладач Харченко О.М.) – лауреат 2 ступеня
  • Звягінцева Катерина (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат 2 ступеня
  • Ларіонов Олексій (викладач Гугель О.А.) – лауреат 2 ступеня
  • Старікова Євгенія (викладач Панченко Д.М.) – лауреат 2 ступеня
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат 2 ступеня
  • Шевченко Катерина (викладач Клименко Г.Г.) – лауреат 3 ступеня
  • Колесник Маргарита (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат 3 ступеня
Міжнародний конкурс-фестиваль «Platinum Orfey», м.Київ
  • Колесник Маргарита (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат 1 премії
XIX Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О.С.Тимошенка, м.Ніжин
  • Король Катерина (викладач Городовенко В.М.) – золотий диплом
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – золотий диплом
Відділ «Спів»
Міжнародний фестиваль-конкурс «Золота Європа та Золотий Світ 2013-2021 WIEN MELODY», Австрія
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат 1 ступеня
I дистанційний Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Формат.UA», м.Слов’янськ
  • Бєлоєнко Яна (викладач Дем’янюк Л.І.) – лауреат 1 ступеня
Міжнародний дистанційний багатожанровий фестиваль «Universe Mega Fest», м.Дніпро
  • Козлова Катерина (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 ступеню
Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв «Marine Fantasy», м.Київ
  • Козлова Катерина (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 ступеню
VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль музичного мистецтва «Арт-Домінанта», м.Харків
  • Водолазька Альона (викладач Смирна О.Ю.) – 1 місце
  • Корсун Анна (викладач Смирна О.Ю.) – 2 місце
  • Білецька Анна (викладач Смирна О.Ю.) – 3 місце
  • Мелікова Віолетта (викладач Смирна О.Ю.) – 3 місце
ІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Голос серця» (у форматі онлайн), м.Кропивницький
  • Водолазька Альона (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 1 премії
  • Васюкова Марина (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат 1 премії
  • Корсун Анна (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 2 премії
  • Білецька Анна (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 2 премії
  • Мелікова Віолетта (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 2 премії
  • Тетерядченко Катерина (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат 2 премії
IX Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «DanceSongFest – 2020», м.Харків
  • Козлова Катерина (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 премії
Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв молодих виконавців «Палаюча зірка», м.Київ
  • Козлова Катерина (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 премії
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «KHARKIV FEST – 2020», м.Харків
  • Васюкова Марина (викладач Кохан Л.Й.) – лауреат 1 ступеня
  • Фігалюк Ілля (викладач Кохан Л.Й.) – лауреат 1 ступеня
І Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс вокального та інструментального мистецтва «Імперія мистецтва», м.Дніпро
  • Погребенко Маріна (викладач Ткаченко Т.В.) – гран-прі
Міжнародний дистанційний вокально-хоровий конкурс «Farites vocal», Іспанія-Україна-Франція
  • Васюкова Марина (викладач Леонтьєва Т.А.) – гран-прі
  • Тетерядченко Катерина (викладач Леонтьєва Т.А.) – 1 місце
Міжнародний музичний конкурс талановитих дітей та молоді «Мое поколение», м.Харків
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – гран прі
  • Авраменко Лілія (викладач Боброва Я.Є.) – гран прі
Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Soul of Music», м.Одеса
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – гран прі
Багатожановий міжнародний фестиваль-конкурс «Bakinin isiqlari», м.Азербайджан – Грузія-Україна
  • Мелікова Віолетта (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 1 ступеня
  • Корсун Анна (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 1 ступеня
  • Гейдаров Аршад (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 1 ступеня
  • Волошина Анна (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 1 ступеня
  • Водолазька Альона (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 1 ступеня
  • Арканова Олена (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат 1 ступеня
ІІ Відкритий вокальний конкурс «Зоряне Bel Canto» памʼяті Огренича М.Л., м.Одеса
  • Погоріла Дарʼя (викладач Боброва Я.Є.) – гран-прі
  • Авраменко Лілія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат 2 ступеня
  • Третьякова Єлизавета (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат 2 ступеня
  • Волинець Марко (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат 2 ступеня
  • Скороходова Лідія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат 3 ступеня
  • Іваницька Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат 3 ступеня
  • Вокальний квартет «Four Ladies» (викладач Боброва Я.Є.) – приз симпатій журі
XIX Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О.С.Тимошенка, м.Ніжин
  • Авраменко Лілія (викладач Боброва Я.Є.) – золотий диплом
  • Третьякова Єлизавета (викладач Боброва Я.Є.) – золотий диплом
  • Могуренко Олександра (викладач Боброва Я.Є.) – золотий диплом
  • Погоріла Дарʼя (викладач Боброва Я.Є.) – срібний диплом
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – срібний диплом
  • Скороходова Лідія (викладач Боброва Я.Є.) – срібний диплом
  • Іваницька Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – срібний диплом
  • Фігалюк Ілля (викладач Боброва Я.Є.) – срібний диплом
  • Волинець Марко (викладач Боброва Я.Є.) – золотий диплом
XXIII Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі», м.Харків
  • Фіщенко Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – 1 місце
  • Сердюченко Таїсія (викладач Боброва Я.Є.) – 2 місце
  • Рюмшину Єлизавету (викладач Боброва Я.Є.) – гран-прі
Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти України», м.Харків
  • Фігалюк Ілля (викладач Боброва Я.Є.) – гран-прі
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – гран-прі
  • Дует: Фігалюк І., Козлова К. (викладач Боброва Я.Є.) – гран-прі
Відділ «Хорове диригування»
VI Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркове літо», м.Харків
  • Єрьоменко Єлизавета (викладач Шестакова О.М.) – лауреат 1 ступеню
  • Григор’єв Владислав (викладач Каткова О.М.) – лауреат 1 ступеню
Міжнародний дистанційний багатожанровий фестиваль «Universe Mega Fest», м.Дніпро
  • Кононенко Марія (викладач Шестакова О.М.) – лауреат 1 ступеню
  • Міткальова Олександра (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 ступеню
  • Григор’єв Владислав (викладач Каткова О.М.) – лауреат 2 ступеню
XII Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії», м.Харків
  • Тимофієнко Анжела (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 премії
IX Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «DanceSongFest – 2020», м.Харків
  • Міткальова Олександра (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 2 премії
Канадсько-український фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто 2020», м.Київ
  • Шевченко Ангеліна (викладач Грищенко Т.В.) – лауреат 2 ступеня
I International Distance Art Festival-Contest «CHRISTMAS FEST», м.Одеса
  • Кононенко Марія (викладач Зубаха Р.О.) – 2 місце
  • Ампілогова Анастасія викладач Зубаха Р.О.) – 2 місце
XVI Konkurs Internetowy «Digi-Talenty 2021», м.Польща
  • Фіщенко Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – 1 місце
Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс «Битва жанрів ІІ», м.Київ
  • Фіщенко Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат 1 ступеню
XIX Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О.С.Тимошенка, м.Ніжин
  • Григорʼєв Владислав (викладач Савельєва Г.В.) – золотий диплом
  • Бражко Ольга (викладач Довбня І.В.) – срібний диплом
V Міжнародний конкурс сучасного мистецтва «Art Prima Fest», м.Харків
  • Бражко Ольга (викладач Довбня І.В.) – лауреат 1 ступеня
I Міжнародний конкурс молодих музикантів імені Іллі Слатіна, м.Харків
  • Григорʼєв Владислав (викладач Савельєва Г.В.) – спеціальний диплом
  • Григорʼєв Владислав (викладач Савельєва Г.В.) – лауреат 1 ступеня
Відділ «Теорія музики»
ХХІ Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», м.Київ
  • Цугунян Анна (викладач Газдюк Г.Г.) – подяка
  • Потоцька Світлана (викладач Лупандіна М.Б.) – подяка
Відділ «Музичне мистецтво естради»
VI Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркове літо», м.Харків
  • Хірін Євгеній (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 ступеню
IV Міжнародний фестиваль-конкурс онлайн «Cossack Art», м.Афіни, Греція
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат 2 ступеню
XII Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії», м.Харків
  • Мкртчян Ерік (викладач Бойко Н.В.) – лауреат 1 премії
XXI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі», м.Харків
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – гран прі
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – гран прі
  • Лисак Кристина (викладач Іванова Л.П.) – лауреат 1 премії
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат 1 премії
  • Мікаелян Карина (викладач Іванова Л.П.) – лауреат 2 премії
International Fest of Modern Arts «Новорічні зірочки», м.Харків
  • Крутько Дмитро (викладач Довбня І.В.) – лауреат 1 ступеню
V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Kharkiv Fest-2020», м.Харків
  • Фадєєв Юрій (викладач Роденко С.О.) – лауреат 1 ступеня
V Міжнародний конкурс сучасного мистецтва «Art Prima», м.Харків
  • Сидоренко Вероніка (викладач Довбня І.В.) – лауреат 1 ступеню
Відкритий всеукраїнський конкурс акторської пісні імені Людмили Гурченко, м.Харків
  • Сидоренко Вероніка (викладач Довбня І.В.) – лауреат 2 ступеня
5-ий Міжнародний конкурс-фестиваль до дня Європи «Зоряні мости», м.Вінниця
  • Мікаелян Карина (викладач Довбня І.В.) – 2 премія
© 2021 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2021 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2021 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
© 2021 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
Назад до змісту