Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
М У З И Ч Н И Й Ф А Х О В И Й К О Л Е Д Ж
імені Б. М. Лятошинського
1883
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
1 8 8 3 рік
У Ч И Л И Щ Е
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
У Ч И Л И Щ Е
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
М У З И Ч Н Е
У Ч И Л И Щ Е
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
ім. Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
Х А Р К І В С Ь К Е
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К Е
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К Е
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
+38 (057) 732-94-42   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
імені Б. М. Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
+38 (057) 732-94-42 місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського музичного фахового коледжу імені Б.М.Лятошинського

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського музичного фахового коледжу імені Б.М.Лятошинського


Х А Р К І В С Ь К И Й
Х А Р К І В С Ь К И Й
М У З И Ч Н И Й
Ф А Х О В И Й К О Л Е Д Ж
імені Б. М. Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К И Й
М У З И Ч Н И Й
Ф А Х О В И Й К О Л Е Д Ж
імені Б. М. Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К И Й
М У З И Ч Н И Й
МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені Б. М. Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Перейти до контакту

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Відділ «Фортепіано»
Всеукраїнський конкурс піаністів імені Бориса Лятошинського, м.Харків
  • Говтва Єва (викладач Данілов В.В.) – лауреат І премії
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат І премії
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІ премії
  • Щербак Олексій (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ премії
  • Костіна Анастасія (викладач Єфременко О.О.) – лауреат ІІ премії
  • Яковіна Юлія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІІ премії
  • Липкіна Анна (викладач Батюк О.В.) – дипломант
V Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності», м.Кропивницький
  • Коновалова Вікторія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
VІІ Міжнародний музичний конкурс «Подільський Водограй», м.Вінниця
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат І ступеня
XI Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золота ліра», м.Дніпро
  • Липкіна Анна (викладач Батюк О.В.) – лауреат ІІ ступеня
IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпро
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Щербак Олексій (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат ІІ премії
  • Боцюра Володимир (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
V Міжнародний музичний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко О.В.) – гран-прі
ІІІ Міжнародний конкурс молодих виконавців «Біла-ліра-2019»
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – гран-прі
ІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів, м.Запоріжжя
  • Яковіна Юлія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат II ступеню
XІ Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики, м.Дніпро
  • Ворвуль Анастасія (викладач Петренко І.А.) – лауреат ІІ ступеня
XІ Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», м.Запоріжжя
  • Фортепіанний ансамбль: Пахомова Софія, Бойко Єлизавета (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ ступеня
VII Всеукраїнський конкурс-фестиваль музичного мистецтва, м.Київ
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
Всеукраїнський музичний конкурс імені Левка Ревуцького, м.Чернігів
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – диплом ІІ ступеня
Перший всеукраїнський конкурс піаністів пам’яті Людмили Гінзбург, м.Одеса
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ премії
Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія», м.Харків
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат ІІ премії
XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа-2019», м.Київ
  • Давидова Карина (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Во Ха Фіонг (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
І Міжнародний конкурс юних виконавців «Ступени классики», м.Брест (Білорусь)
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський конкурс-огляд «Нові імена України», м.Київ
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – гран-прі
XXIII Всеукраїнський конкурс-фестиваль української та польської музики», м.Дніпро
  • Коновалова Вікторія (викладач Левандовський М.Ю.) – дипломант
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «New Art Fest», м.Миргород
  • Бучинська Катерина (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат І премії
VІI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат І ступеня
  • Абрамян Віолетта (викладач Фрід С.Г.) – лауреат І ступеня
  • Нагінайлова Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ ступеня
Відкритий конкурс піаністів «Прокоф’євські ігри», м.Сєвєродонецьк
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІІ ступеню
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІV ступеню
XXIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс української та польської музики ім. Ф.Шопена, м.Дніпро
  • Говтва Єва (викладач Данилов В.В.) – лауреат ІІ ступеня
XVI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Бачек Марта (викладачі Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІІ ступеню
XVІІI Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка Олега Тимошенка, м.Ніжин
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко О.В.) – гран-прі
I Міжнародний конкурс піаністів «Шопенівська весна», м.Луцьк
  • Габрук Анна (викладач Чередниченко О.В.) – Лауреат ІІ ступеню
VII Міжнародний фестиваль «Каштановий рояль», м.Київ
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІІ премії
VII Міжнародний фестиваль «Каштановий рояль», м.Київ
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІІ премії
XV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Весна 2019», м.Харків
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – гран-прі
  • Зуб Дар’я (викладач Фрід С.Г.) – І місце
Міжнародний фестиваль-конкурс музичного мистецтва «FEST MUSIC 2019», м.Чорноморськ – Одеса
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат І ступеня
VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина FEST», м.Київ
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – ІІ місце
ІІ Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.Чайковського, м.Тростянець
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ премії
Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Format.UA», м.Слов’янськ
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – гран-прі
Міжнародний конкурс піаністів ім. Уільяма Кнабе, м.Балтімор, США
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – Honorable Mention
XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан», м.Київ
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ премії
V Відкритий міжнародний багатожанровий фестиваль конкурс мистецтв «Чорноморські вітрила», смт.Сергіївка, Одеська обл.
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – гран-прі
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
XIX Міжнародний фестиваль конкурс мистецтв «Майбутнє країни», м.Маріуполь
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім» – IV відкритий конкурс «Камерні барви», м.Харків
  • Камерний ансамбль: Лавриненко Володимир та Габрук Анна (викладачі Сидорова О.М., Смирнова Н.М.) – лауреат І премії
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Пономаренко Аліса (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІ премії
  • Константінова Майя, Константінова Єва (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах «Полтавська веснам», м.Полтава
  • Ляснік Михайло (викладач Пілюков В.І.) – диплом І премії
  • Москалик Андрій (викладач Пілюков В.І.) – диплом І премії
Відділ «Народні інструменти»
V Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності», м.Кропивницький
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат І ступеня
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат І ступеня
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку нас», м.Харків
  • Компанченко Антон (викладач Малихін Є.Г.) – І місце
  • Пономарьова Діана (викладач Харченко О.М.) – І місце
  • Кулаков Ілля (викладач Харченко О.М.) – І місце
VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», м.Київ
  • Пономарьова Діана (викладач Харченко О.М.) – лауреат І ступеня
  • Кулаков Ілля (викладач Харченко О.М.) – лауреат І ступеня
XIX Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м.Запоріжжя
  • Онищенко Мстислав (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
VII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта», м.Харків
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ премія
  • Якименко Максим (викладач Малихін Є.Г.) – ІІ премія
  • Сорока Анастасія (викладач Ковенєва О.Г.) – ІІ премія
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – ІІІ премія
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – ІV премія
  • Веклич Ліна (викладач Мельникова Л.М.) – дипломант
  • Дует гітаристів: Артеменко Віктор, Жуков Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – І премія
  • Артеменко Віктор (викладач Шевчук І.О.) – ІІ премія
125 обласний конкурс обдарованої молоді «Музична Слобожанщина», м.Харків
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – диплом І ступеня
  • Черняк Анна (викладач Архипенко П.В.) – диплом І ступеня
Відкритий конкурс бандуристів імені Володимира Кабачка, м.Полтава
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІІ місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
XI Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад», м.Дніпро
  • Сорока Анастасія (викладач Ковенєва О.Г.) – лауреат І ступеня
Відділ «Спів»
XXIІI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Фурсал Ангеліна (викладач Грищенко Т.В.) – лауреат І премії
XІI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі.Осінь», м.Харків
  • Анісімова Владислава (викладач Демьянюк Л.І.) – ІІ місце
XІI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь», м.Харків
  • Гулідова Марія (викладач Леонтьєва Т.А.) – гран-прі
  • Насарідзе Марʼям (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
XI Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золота ліра», м.Дніпро
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат ІІІ ступеня
XIV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі.Зима», м.Харків
  • Корсун Анна (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
  • Денисенко Катерина (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія», м.Харків
  • Водолазька Альона (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
  • Рюмшина Єлизавета (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат ІІІ ступеня
XVI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Бєлєвцова Анастасія (викладач Солоділова І.О.) – лауреат ІІІ ступеню
XV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Весна 2019», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
  • Проценко Аліса (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку», м.Харків
  • Харов Вадим (викладач Макаренко Н.І.) – І місце
XVI Міжнародний фестиваль творчості «Пісня на біс», м.Дніпро
  • Погребенко Марина (викладач Ткаченко Т.В.) – гран-прі
Відділ «Хорове диригування»
IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпро
  • Ходаковська Таїсія (викладач Бойко Н.В.) – лауреат ІІ ступеня
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Волошина Єлизавета (викладач Гугель О.А.) – лауреат І премії
Відділ «Теорія музики»
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Потоцька Світлана (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Музикознавчі студії Поділля-2019», м.Вінниця
  • Чепелєва Мирослава (викладач Лупандіна М.Б., Петрович М.В.) – подяка
XIX Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», м.Київ
  • Алфімова Інна (викладач Лупандіна М.Б.) – подяка
Всеукраїнська олімпіада для учнів середніх спеціальних музичних та культурно-освітніх начальних закладів, м.Харків
  • Чепелєва Мирослава (викладач Лупандіна М.Б.) – грамота учасника
Відділ «Музичне мистецтво естради»
VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DANCE SONG FEST – 2018», м.Харків
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сонце за нас», м.Київ
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І премії
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – дипломант
Всеукраїнський конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Вітковська Єлизавета (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І премії
III Міжнародний фестиваль-конкурс «Світ талантів», м.Харків
  • Лосʼєва Марія (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І премії
Міжнародний вокальний фестиваль-конкурс «Sunflower fest», м.Харків
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика-наш спільний дім», м.Харків
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І премії
  • Абрамович Давід (викладач Роденко С.О.) – лауреат ІІІ премії
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Сербенюк Андрій (викладач Гугель О.А.) – лауреат І премії
ІV Відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства, імпровізації та композиції «Джаз-фієста – 2018», м.Харків
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – І місце
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – ІІ місце
  • Черкас Марія (викладач Роденко П.О.) – ІІ місце
  • Візантійська Анна (викладач Роденко П.О.) – ІІІ місце
  • Абрамович Давід (викладач Роденко П.О.) – ІІІ місце
XI Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пісні «Різдвяні дзвіночки – 2018», м.Червоноград
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – дипломант
Міжнародний конкурс «Сонце за нас», м.Київ
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – дипломант
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку нас», м.Харків
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
Міжнародний конкурс юних виконавців «Sky stars fest in spring Krakow», м.Краків
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – І місце
XXVII Міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс «Музична парасолька», м.Вінниця
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
ІII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «New Art Fest of Arts», м.Миргород
  • Сидоренко Вероніка (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Зима Мар’яна (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Мельникова Дарина (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Леонтьєва Вікторія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
  • Щетініна Вероніка (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
ІV Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства», м.Южноукраїнськ
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеню
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – дипломант
  • Оліфірович Мілена (викладач Котвицька Н.Л.) – дипломант
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку», м.Харків
  • Вокальний ансамбль: Авузудіке Естер, Бутурліна Валерія, Вітковська Єлизавета, Козлова Ольга, Мельникова Дарина (викладач Савченко Н.М.) – І місце
© 2020 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2020 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2020 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
© 2020 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
Назад до змісту