Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
М У З И Ч Н И Й Ф А Х О В И Й К О Л Е Д Ж
імені Б. М. Лятошинського
1883
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
1 8 8 3 рік
У Ч И Л И Щ Е
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
У Ч И Л И Щ Е
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
М У З И Ч Н Е
У Ч И Л И Щ Е
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
ім. Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
Х А Р К І В С Ь К Е
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К Е
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К Е
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
+38 (057) 732-94-42   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
імені Б. М. Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
+38 (057) 732-94-42 місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського музичного фахового коледжу імені Б.М.Лятошинського

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту Харківського музичного фахового коледжу імені Б.М.Лятошинського


Х А Р К І В С Ь К И Й
Х А Р К І В С Ь К И Й
М У З И Ч Н И Й
Ф А Х О В И Й К О Л Е Д Ж
імені Б. М. Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К И Й
М У З И Ч Н И Й
Ф А Х О В И Й К О Л Е Д Ж
імені Б. М. Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К И Й
М У З И Ч Н И Й
МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
імені Б. М. Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Перейти до контакту

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Відділ «Фортепіано»
VІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь 2017», м.Харків
  • Бачек Марта (викладач Копелюк О.О.) – гран-прі
VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс юних виконавців з оркестром «Музичний листопад», м.Маріуполь
  • Пеліванова Рената (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ премії
  • Кулинич Марина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ премії
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – дипломант
X Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного співу «Золота ліра», м.Дніпро
  • Максимова Даря (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ ступеня
Відкритий конкурс молодих виконавців «Каховка запрошує», м.Каховка
  • Боцюра Володимир (викладач Єфременко О.О.) – лауреат ІІ ступеня
X Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа – 2018», м.Київ
  • Во Ха Фіонг (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Давидова Карина (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Оганян Маргарита (викладач Настенко А.М.) – лауреат ІІ премії
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Бутирська Антоніна (викладач Агішева К.З.) – ІІ місце
Відкритий конкурс молодих піаністів, м.Запоріжжя
  • Бабай Андрій (викладач Кузенкова В.П.) – диплом ІІІ ступеня
ІІ Всеукраїнський конкурс з теорії музики, м.Дніпро
  • Яковіна Юлія (викладач Петрович М.В.) – ІІ місце
І Відкритий конкурс піаністів «На батьківщині Василя Барвінського», м.Тернопіль
  • Агафонова Анастасія (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ ступеня
  • Щербак Олексій (викладач Копелюк О.О.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Бабарицька Тетяна (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – дипломант
ІV Міжнародна науково-практична конференція «Час мистецької освіти: проблема творчості у сучасній мистецькій освіті», м.Харків
  • Лавриненко Олександра (викладач Лупандіна М.Б.) – сертифікат учасника
VІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, м.Київ
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко М.Б.) – дипломант
Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики», м.Київ
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – диплом ІІ ступеня
  • Щербак Олексій (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – диплом ІІ ступеня
XIII Міжнародний конкурс мистецтв «Закарпатський едельвейс – 2018», м.Ужгород
  • Во Ха Фионг (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Давидова Карина (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
VІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Джерело талантів», м.Харків
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – лауреат І ступеня
Міжнародний конкурс молодих виконавців «21st CENTURY ART», м.Київ
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІІ ступеня
V Міжнародний конкурс молодих піаністів ім. Ф.Шопена, м.Дніпро
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
XVІІІ Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «VIVAT, MUSICA», м.Нова Каховка
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – гран-прі, номінація: «Виступ соліста з оркестром»
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – І місце, номінація: «Фортепіано»
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
IV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Лавриненко Володимир (викладач Шестакова О.М.) – І місце
  • Лані Сергій (викладач Шестакова О.М.) – І місце
X Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Ювілей», м.Харків
  • Лавриненко Володимир (викладач Подлєсний Ю.Г.) – І місце
IV Всеукраїнський конкурс ім.Леоніда Когана, м.Дніпро
  • Камерний оркестр ХМУ (викладач Шевель О.М.) – диплом ІІ ступеню
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Дует: Пересунько Ганна, Ісьоміна Ельвіра (викладач Каткова О.М.) – лауреат І ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Земліна Наталія (викладач Подлєсний Ю.Г.) – лауреат ІІ ступеня
  • Зеленцова Віра (викладач Тевелевич Г.Й.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Голубова Анастасія (викладач Піщіта О.В.) – лауреат ІІІ ступеня
І Відкритий конкурс хорових диригентів в рамках XV відкритого конкурсу молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Калініна Інна (викладач Савельєва Г.В.) – лауреат ІІ ступеня
  • Штапура Олександр (викладач Сухомлінова Т.П.) – дипломант І ступеня
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, І тур «Життя та творчість Б.М.Лятошинського», м.Харків
  • Мельникова Єлизавета (викладач Машута О.В.) – ІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, конкурс презентацій, м.Харків
  • Зеленцова Віра (викладач Лупандіна М.Б.) – І місце
ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «New Festival of Arts», м.Миргород
  • Голубова Анастасія (викладач Пищита О.В.) – лауреат І премії
XІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Весна», м.Харків
  • Голубова Анастасія (викладач Пищита О.В.) – І місце
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
VI Міжнародний різножанровий фестиваль-конкурс «Країна мрій», м.Харків
  • Москалик Андрій (викладач Пілюков В.І.) – лауреат III ступеню
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Мизенко Руслана (викладач Кравченко Г.Г.) – І премія
  • Гайдаєнко Єлизавета (викладач Бехбудов О.І.) – І премія
  • Богатирьов Богдан (викладач Мітченко Д.Ю.) – ІІІ премія
Відділ «Народні інструменти»
XXІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй – 2017», смт.Слобожанське
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат І премії
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат І премії
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – лауреат І премії
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – лауреат І премії
  • Юрченко Іван (викладач Ващенко Є.Л.) – лауреат І премії
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат ІІ премії
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – лауреат ІІ премії
  • Русіна Анна (викладач Костенко О.О.) – лауреат ІІ премії
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат ІІ премії
І Міжнародний конкурс виконавців на класичній гітарі «ГітArt», м.Харків
  • Артеменко Віктор (викладач Шевчук І.О.) – лауреат ІІ премії
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – лауреат ІІ премії
  • Жуков Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – дипломант
VI Міжнародний різножанровий фестиваль-конкурс «Країна мрій», м.Харків
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
  • Звягінцева Катерина (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
XVIII Міжнародний конкурс-фестиваль «Акорди Хортиці», м.Запоріжжя
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – І місце
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – І місце
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – І місце
  • Звягінцева Катерина (викладач Костенко Н.Є.) – ІІ місце
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Муханов Єгор (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Швиркунов Олег (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
  • Юрченко Денис (викладач Кулик О.Г.) – ІІІ місце
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – дипломант
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2018», м.Полтава
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом І ступеня
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом ІІ ступеня
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом ІІІ ступеня
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом ІІІ ступеня
VI Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт Домінанта», м.Харків
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – І місце
  • Квартет бандуристів: Жирова А., Кривошапченко Д., Ткач О., Старовойтова Д. (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Крохмаль Денис (викладач Ващенко Є.Л.) – ІІ місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С., Макаренко Н.І.) – ІІ місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Гаман Сергій (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Бойко Вероніка (викладач Панова Л.В., Макаренко Н.І.) – ІІІ місце
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С., Макаренко Н.І.) – ІІІ місце
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – ІІІ місце
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – ІІІ місце
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – ІІІ місце
  • Русіна Ганна (викладач Костенко О.О.) – ІІІ місце
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна», м.Миколаїв
  • Крохмаль Денис (викладач Ващенко Є.Л.) – лауреат ІІ ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – І місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є..) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Муханов Єгор (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Швиркунов Олег (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Артеменко Віктор (викладач Шевчук І.О.) – ІІ місце
  • Швиркунов Олег (номінація «Композиція») – ІІ місце
  • Ансамбль «Слобожаночка» (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Кревсун Катерина (викладач Кулик О.Г.) – ІІІ місце
  • Жуков Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІІ місце
XVІІ Європейський фестиваль плекторних інструментів «Вечір з тамбурицею», м.Баня-Лука (Боснія і Герцеговіна)
  • Демидова Марія, Платонова Анастасія, Тухтаров Тимур, Чигринець Артем, Звягінцева Катерина, Важнічіна Віра, Железов Юрій (викладач Костенко Н.Є.) – диплом учасника
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Композиція», м.Харків
  • Швиркунов Олексій (викладач Гугель О.А.) – ІІ місце
Конкурс диригентів відділу «Народні інструменти», м.Харків
  • Сухоставець Іван (викладач Городовенко В.М.) – І місце
  • Жирова Анастасія (викладач Городовенко В.М.) – І місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Городовенко В.М.) – ІІ місце
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Костенко О.О.) – ІІІ місце
  • Кревсун Катерина (викладач Клименко Г.Г.) – дипломант
Відділ «Спів»
XXII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Нагачевська Дар’я (викладач Лавренов О.І.) – лауреат І премії
XXII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат І премії
X Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистетцва «Харківські зорі – Ювілей», м.Харків
  • Вокальний дует: Полянська Софія, Білозор Серафіма (викладач Смирна О.Ю.) – І місце
  • Корсун Анна (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
  • Бабіюк Анастасія (викладач Шухова В.М.) – ІІ місце
X Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», м.Дніпро
  • Орєхова Ксенія (викладач Лавренов О.І.) – лауреат І ступеня
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат ІІ ступеня
  • Нагачевська Дар’я (викладач Лавренов О.І.) – лауреат ІІІ ступеня
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – І місце
Всеукраїнський конкурс вокального мистецтва «Пісенна скарбничка», м.Київ
  • Мельнікова Маріанна (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІ ступеня
  • Смирна Лія (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІІ ступеня
  • Вокальний дует: Смирна Лія, Мельнікова Маріанна (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІ ступеня
  • Вокальний дует: Полянська Софія, Білозор Серафіма (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІІ ступеня
VI Міжнародні науково-практична конференція «Час мистецької освіти», м.Харків
  • Терещенко Діана (викладач Смирна О.Ю.) – ІІІ місце
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІІ місце
  • Коробов Іван (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2018», м.Полтава
  • Мостова Вероніка (викладач Присталов І.К.) – гран-прі
  • Андріанова Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – диплом ІІ ступеня
  • Іванова Маргарита (викладач Присталов І.К.) – диплом ІІІ ступеня
International art festival «Україна збирає друзів», м.Харків
  • Курганська Ірина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
  • Дует: Анісімова Владислава, Курганська Ірина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Академічний спів», м.Харків
  • Бабіюк Анастасія (викладач Шухова В.М., Леонтьєва Т.А.) – лауреат І ступеня
XІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Весна»», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
Відділ «Хорове диригування»
III Всеукраїнський відкритий конкурс хорових диригентів «Сонячний струм», м.Миколаїв
  • Данченко Руслана (викладач Сухомлінова Т.П.) – ІІІ місце
ІІ Відкритий фестиваль-конкурс «Битва хорів», м.Харків
  • Вокальний ансамбль «COSMOS»: Штапура Олександр, Тищенко Кирило, Лисогуб Дмитро (керівник Штапура О.В.) – диплом І ступеня
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Лисогуб Дмитро (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
  • Тищенко Кирило (викладач Макаренко Н.І.) – ІІ місце
VI Міжнародні науково-практична конференція «Час мистецької освіти», м.Харків
  • Калініна Інна (викладач Савельєва Г.В. ) – лауреат І ступеня
  • Літвінова Катерина (викладач Ліньков О.Б.) – лауреат ІІ ступеня
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Ілінічева Ірина (викладач Шестакова О.М.) – лауреат І ступеня
XV відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Калініна Інна (викладач Гогайзель О.С.) – лауреат ІІ ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Композиція», м.Харків
  • Волошина Єлизавета (викладач Гугель О.А.) – І місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, ІІ тур «Музична культура Харківщини», м.Харків
  • Волошина Єлизавета (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІ місце
  • Ілінічева Ірина (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, конкурс презентацій, м.Харків
  • Червякова Маргарита (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІІ місце
X Всеукраїнський конкурс хорових диригентів серед студентської молоді ім. Д.С.Бортнянського, м.Суми
  • Данченко Руслана (викладач Сухомлінова Т.П.) – лауреат ІІ ступеня
Відділ «Теорія музики»
IX Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистетцва «Харківські зорі «Зима»», м.Харків
  • Воскобойніков Георгій (виклалач Гугель О.А.) – І місце
ІІ Всеукраїнський конкурс з теорії музики, м.Дніпро
  • Цугунян Анна (викладач Газдюк Г.Г.) – ІІ місце
  • Тимохіна Поліна (викладач Газдюк Г.Г.) – диплом
VI Міжнародні науково-практична конференція «Час мистецької освіти», м.Харків
  • Чепелєва Мирослава (викладач Петрович М.В.) – І місце
Всеукраїнській конкурс класичної музики «Обрії класики», м.Київ
  • Петренко Марина (викладач Машута О.В.) – диплом І ступеня
  • Петренко Марина (викладач Газдюк Г.Г.) – диплом ІІІ ступеня
  • Алексеєнко Ольга (викладач Василевська Н.М.) – диплом ІІІ ступеня
ІV (підсумковий) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Цугунян Анна (викладач Івко Л.М.) – ІІІ місце
I Регіональна науково-практична студентська конференція «Молодіжне музикознавство», м.Хмельницький
  • Чепелєва Мирослава (викладач Петрович М.В.) – сертифікат учасника
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Композиція», м.Харків
  • Воскобойніков Георгій (викладач Гугель О.А.) – ІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, І тур «Життя та творчість Б.М.Лятошинського», м.Харків
  • Петренко Марина (викладач Машута О.В.) – І місце
  • Зуєва Елла (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, ІІ тур «Музична культура Харківщини», м.Харків
  • Зуєва Елла (викладач Лупандіна М.Б.) – І місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, конкурс презентацій, м.Харків
  • Алфімова Інна (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІ місце
Відділ «Музичне мистецтво естради»
Міжнародний конкурс естрадної пісні «Кришталевий жайвір», м.Тернопіль
  • Авузудіке Естер (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Марічева Анна (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Зінченко Ангеліна (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
І Міжнародний фестиваль-конкурс «Reill-Fest», м.Харків
  • Цель Алісія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
Інтернаціональний фестиваль «Dance Song Fest», м.Харків
  • Цель Алісія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
X Всеукраїнський фестиваль популярної української пісні «Різдвяні дзвіночки», м.Червоноград
  • Авузудіке Естер (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Лос'єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
  • Зінченко Ангеліна (викладач Іванова Л.П.) – приз оргкомітету конкурсу
Міжнародний фестиваль молодих талантів «APRILLA PILIENI», Латвія
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – лауреат ІІІ премії
ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазових імпровізаторів та інтерпретаторів джазових творів «KHARKIV JAZZ PERFORMANCE», м.Харків
  • Юрченко Марина (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
International art festival «Україна збирає друзів», м.Харків
  • Богдан Поліна (викладач Довбня І.В.) – лауреат ІІ ступеня
Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства», м.Южноукраїнськ
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Богаченко Павло (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
XIV молодіжного фестивалю пісень про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 р.р. «Синій платочок», м.Харків
  • Богдан Поліна (викладач Довбня І.В.) – лауреат
XVІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Майбутнє України», м.Маріуполь
  • Богдан Поліна (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Мельникова Дарина (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Мусаєва Софія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеня
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Цель Алісія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – дипломант І ступеня
Відділ «Загальноосвітні дисципліни»
XVIII Міжнародний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика (ІІ обласний етап), м.Харків
  • Цугунян Анна (викладач Івко Л.М.) – І місце
Відділ «Загальне фортепіано»
IV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Лавриненко Володимир (викладач Шестакова О.М.) – І місце
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Григор’єв Владислав (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Волошина Єлизавета (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Толкачова Ліна (викладач Каткова О.М.) – ІІ місце
  • Ботвіна Анна (викладач Каткова О.М.) – ІІ місце
  • Ансамбль: Крюкова Карина, Акачукву Лоліта (викладач Каткова О.М.) – ІІ місце
IV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Григор’єв Владислав (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Лисогуб Дмитро (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Ботвіна Анна (викладач Бойко Н.В.) – І місце
© 2020 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2020 – Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника –
Харківський музичний фаховий коледж імені Б.М.Лятошинського
© 2020 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
© 2020 – ХМФК імені Б.М.Лятошинського
Назад до змісту