Школа естетичного виховання - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

+38 (057) 732-94-42   ǀ   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А   ǀ   hmu1883@gmail.com
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
імені Б.М. Лятошинського
1 8 8 3 рік
Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
Перейти к контенту

ШКОЛА ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Школа естетичного виховання є одним з найважливіших підрозділів ХМУ. Її діяльність спрямована з одного боку на забезпечення проходження педагогічної практики студентами училища, з іншого, на вирішення завдань з естетичного виховання молоді.

Навчання в школі проводиться за типовими програмами початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів. Учні мають можливість навчатися грі на різних інструментах: фортепіано; оркестрові струнні інструменти (скрипка, альт, віолончель, контрабас); оркестрові духові та ударні інструменти (флейта, кларнет, труба, тромбон, валторна, туба, ударні інструменти); народні інструменти (баян, акордеон, гітара, балалайка, домра, цимбали, бандура).

Великою популярністю користується клас співу академічного та естрадного.

Крім занять з фаху учні відвідують уроки сольфеджіо, музичну літературу, хору. Такий комплексний підхід до музичного розвитку дитини готує підґрунтя для занять творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури і мистецтва.

По закінченні навчання у школі учні отримують позашкільну освіту. Найбільш обдаровані учні продовжують навчання в училищі.

Одним з показників творчої атмосфери, яка панує у житті школи, є багаточисленні концерти, участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах, фестивалях, олімпіадах тощо.

На базі школи естетичного виховання проводиться педагогічна практика студентів ХМУ під контролем викладачів – досвідчених фахівців в галузі виконавства, методики викладання, психології та педагогіки. Набуті в училищі знання та навички, використання їх на практиці відповідає вимогам до отримання студентами кваліфікації «викладач початкових навчальних мистецьких закладів». Запорукою повноцінної роботи школи є висока якість викладання, ретельне ставлення до своїх професійних обовʼязків викладачів та студентів та зацікавленість учнів школи в набутті навичок та знань.

Стало доброю традицією проведення святкових концертів учнів школи естетичного виховання при Харківському музичному училищі ім. Б.М.Лятошинського.

© 2018 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається

Назад к содержимому