Події, Афіша, Анонси - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
+380 (057) 732-94-42   ǀ   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А   ǀ   hmu1883@gmail.com
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
імені Б.М. Лятошинського
1 8 8 3 рік
Перейти к контенту
ПОДІЇ АНОНСИ АФІША

31 жовтня 2016 року

Згідно з Указами Президента України від 30.09.2010 № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», від 09.11.2007 року №1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №571 та Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №168 від 13.03.2008 року та листів Міністерства освіти і науки України від 14.09.2016 №1/9-491 «Про проведення VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та від 12.10.2016 року №1/11-13227 «Про проведення ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, проводяться конкурси серед студентів І-ІІ курсів ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 3 та 9 листопада 2016 року.

24 жовтня 2016 року

Вітаємо з перемогою у ІV Всеукраїнському конкурсі фестивалі сучасного музичного мистецтва Харківські зорі «Осінь – 2016». 22 жовтня 2016 року, за підтримкою Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської Ради, відбувся ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваліь сучасного музичного мистецтва Харківські зорі «Осінь – 2016» (ЄКЦ «Бейт Дан», м.Харків). Дипломом Лауреата ІІ ступеню в номінації «Академічний вокал» (6 вікова категорія) були нагороджені: Смирна Лія, студентка 3 курсу відділу «Спів» (викладач Смирна О.Ю., концертмейстер Границя О.В.), Шатрюк Поліна, студентка ІV курсу відділу «Спів» (викладач Смирна О.Ю., концертмейстер Границя О.В.). Дипломом Лауреата ІІІ ступеню в номінації «Академічний вокал» (5 вікова категорія) була нагороджена Федоренко Єлізавета, студентка 2 курсу відділу «Спів» (викладач Форсюк Ю.П., концертмейстер Границя О.В.).

Детальніше >>

18 жовтня 2016 року

15 жовтня 2016 року відбулась Х обласна спартакіада профспілок працівників культури (стадіон «ХТЗ», м.Харків). Вітаємо переможців спартакіади: Доброскок В.М. – ІІ місце, «дартс»; Ходакова Н.А. – ІІІ місце, «дартс»; Гогайзель О.С. – ІІІ місце, шашки; Малихін Є.Г. – ІІІ місце, шахи. Тренер команди ХМУ ім. Б.М.Лятошинського – викладач фізичного виховання Рискіна Олена Петрівна.

6 жовтня 2016 року

Розпорядження по навчальній частині від 06 жовтня 2016 року №3​. За високохудожнє та високоякісне проведення концерту до Міжнародного дня музики та Дня вчителя, оголосити: ПОДЯКУ камерному оркестру під керівництвом Шевель О.М., ансамблю народних інструментів «Слобожаночка» під керівництвом Панової Л.В., викладачам, концертмейстерам та студентам, які брали участь у святковому концерті. Зав. відділення О.М.Каткова.

5 жовтня 2016 року

28-29 жовтня 2016 року відбудеться XXI Міжнародний фестиваль-конкурс «СПІВОГРАЙ».

30 вересня 2016 року

Вітаємо з Днем вчителя! В цей прекрасний осінній день ми раді привітати Вас з професійним святом - Днем Вчителя! Бажаємо Вам професійних і творчих успіхів у Вашій нелегкій, але потрібній справі, терпіння, оптимізму, здійснення всього задуманого, міцного здоров'я і щастя в навчальному році.

30 вересня 2016 року

5 жовтня 2016 року о 14-05 годині у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (Велика зала) відбудеться концерт-вітання до Міжнародного дня музики та Всесвітнього дня вчителя. Запрошуємо всіх бажаючих.

5 вересня 2016 року

7 вересня 2016 ро​ку о 14-05 у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (Велика зала) відбудеться святковий концерт, присвячений Дню народження училища, одного з найстаріших навчальних закладів України. Історична довідка. Офіційно Харківське музичне училище було відкрито 8 вересня 1883 ро​ку. 8 вересня 2016 року Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського буде відзначати 133-річчя з дня заснування.

1 вересня 2016 року

Шановні викладачі та студенти! Щиро вітаємо всіх вас із вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел. День знань – символ чистоти, доброти, початку навчального року! В цей день гарним поводом є зібратися з думками та зануритися у безодній океан знань. Нехай новий навчальний рік буде щасливим та результативним, як для студентів так і для викладачів. Нових відкриттів та вражень у 2016/2017 навчальному році! Великих досягнень, цікавих занять, творчих успіхів!

3 червня 2016 року

З 27 по 30 травня 2016 року у місті Нова Каховка відбувся черговий Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних музикантів – «VIVAT, MUSICA», який за 15 років став однією з кращих традицій міста. Урочиста церемонія нагородження розпочалася привітальними словами президента конкурсу Галини Ходос, яка подякувала усім учасникам, їх викладачам, а також міській владі та спонсорам заходу, без допомоги яких феєричного свята музики й краси не відбулося. Голова журі ,заслужений діяч мистецтв України, композитор, музикознавець Богдана Фільц, оголосив переможців, серед яких: ГРАН-ПРИ та звання Лауреата у номініції «Концерт з оркестром» (старша група) була удостоєна Діана Мачінська (2 курс, ХМУ ім. Б.М.Лятошинського, викладач О. В.Чередниченко). Гала-концерт, що відбувся в актовій залі фірми «Херсоноблагробуд», подарував присутнім мешканцям і гостям незабутні враження. Юні музиканти професійно й майстерно виконували музичні твори, під бурхліві оплески слухачів.

31 травня 2016 року

25-29 травня 2016 року в Харківському національному університеті мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся ХІІІ відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї». Вітаємо студентів Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського – переможців XIII відкритого конкурсу молодих музикантів-віконавців та композиторів «Харківські асамблеї»: Лауреата 1-го ступеня – Артема Михайлина, у номінації «Загальне та спеціалізоване фортепіано», 3 курс, клас викладача І.Л.Гроза; Лауреата I-го ступеня – Анастасію Шебанову, у номінації «Оркестрові струнні інструменти» (скрипка), 4 курс, клас викладача О.А.Подмарьової, концертмейстер О.М.Сидорова; Лауреата I-го ступеня – Олексія Білецького, у номінації «Духові інструменти» (валторна), 4 курс, клас викладача О.П.Овчара, концертмейстер Т.М.Лісновська; Лауреата I-го ступеня – Олексія Ханаріна, у номінації «Духові інструменти» (ударні), 4 курс, клас викладача О.М.Соболяка, концертмейстер Л.В.Овчаренко; Лауреата I ступеня – Павло Голотенко, у номінації «Загальне та спеціалізоване фортепіано», 4 курс, клас викладача В.В.Данилова; Лауреата II-го ступеня – Ліану Жданову, у номінації «Оркестрові струнні інструменти» (скрипка), 4 курс, клас викладача О.М.Шевель, концертмейстер О.М.Сидорова; Лауреата II-го ступеня – Максима Полторацького, у номінації «Народні інструменти» (гітара), 4 курс, клас викладача І.О.Шевчук; Лауреата II-го ступеня – Дарину Баздирєву, у номінації «Фортепіано», 4 курс, клас викладачів Т.В.Новічкової і О.О.Копелюка; Лауреата III-го ступеня – Наталію Ісакову, у номінації «Народні інструменти», клас викладача Л.В.Панової, концертмейстер Н.П.Гусева, викладач по вокалу Т.М.Адеева; Лауреата III-го ступеня – Олександра Бойко, у номінації «Народні інструменти», 4 курс, клас викладача І.О.Шевчук; Лауреата III-го ступеня – Артема Островерха, у номінації «Народні інструменти», 3 курс, клас викладача І.О.Шевчук.

Детальніше >>

27 травня 2016 року

30 травня 2016 року о 18-00 годині у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (Мала зала) відбудеться концерт класу викладача відділу «Народні інструменти» І.О.Шевчук.

25 травня 2016 року

23 травня 2016 року в залі Театрально-концертного центру (м.Харків) відбувся ювілейний концерт відділу «Музичне мистецтво естради» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського. Весняний місяць травень – найсвятковіший в році. І в цей травневий букет концертів гідно і гармонічно вписався звітний концерт студентів та випускників відділу «Музичне мистецтво естради» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського, присвячений 70-річчю від дня народження голові предметно-циклової комісії, викладачу-методисту вищої категорії – Лілії Павлівні Іванової. У святковому концерті взяли участь студенти класу Л.П. Іванової, а також випускники минулих років. У виконанні солістів та ансамблів прозвучали твори зарубіжних і вітчизняних композиторів різних стилів і жанрів , що зробило концерт цікавим, різноманітним. А виступ студентів у супроводі інструментального ансамблю у складі: Віталія Будьоного (ударні), Олександра Блинкова (бас-гитара), Олександра Захарова (гітара), Геннадія Мезинова (саксафон), Юрія Абрамова (клавіші) показали, що їх майстерність гідна поваги і бурхливих оплесків. Віртуозне професійне до самозабуття, щире звучання кожного номера супроводжувалося бурхливими тривалими оплесками. Не можна не відзначити, що в концерті використовувалася сучасна апаратура і світлові ефекти найвищої якості, а також використовувалися (демонструвалися) слайди з фотографіями Л.П.Іванової і відеоролики, надіслані з різних країн випускниками училища. Якісний монтаж цих матеріалів був виконаний Ходакової Наталею – лаборантом кабінету звукозапису училища. Провідною концерту була Наталія Леонідівна Котвицька. Іванова Лілія Павлівна висловлює подяку всім педагогам училища за розуміння і підтримку в період підготовки концерту і особливу вдячність Олені Олексіївні Єфременко – директору училища за всебічну допомогу в підготовці цього масштабного заходу.

сторінка 3  >> перейти >>       4    

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2018 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Назад к содержимому