Події-Афіша-Анонси - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Харківське музичне училище
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище
+380 (057) 732-94-42
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
+380 (057) 732-94-42
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО

+380 (057) 732-94-42

61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

+380 (057) 732-94-42

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

1 8 8 3 р і к

Х А Р К І В С Ь К Е

М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е ім. Б.М. Лятошинського

У Ч И Л И Щ Е

hmu1883@gmail.com


Перейти к контенту

ПОДІЇ АНОНСИ АФІША

4 травня 2016 року

23 травня 2016 року запрошуємо на ювілейний концерт відділу «Музичне мистецтво естради» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського.

2 травня 2016 року

Вітаємо голову предметно-циклової комісії відділу «Музичне мистецтво естради», викладача-методиста вищої категорії – Лілію Павлівну Іванову з нагоди 70-річчя від дня народження.

Близько 20 років Лілія Павлівна працює у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського. Серед її студентів та випускників безліч лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів естрадного вокалу, фіналісти та переможці відомих телевізійних проектів. Ліля Павлівна є членом та головою журі багатьох всеукраїнських та міжнародних музичних конкурсів та фестивалів у Росії, Польщі, Болгарії, Туреччині. Своєю працею, високим професіоналізмом і наполегливістю, талантом і надзвичайною відповідальністю Ви здобули непорушний авторитет керівника, лідера і наставника. Нехай Ваш невичерпний потенціал і ентузіазм завжди знаходять гідне поле діяльності, а віра у власні сили стане основою в досягненні нових висот і звершень, осіяних світлом людської подяки.

Щиро бажаємо Вам нових творчих успіхів, гідних учнів, міцного здоров’я, щасливого довголіття. З найкращими побажаннями адміністрація і колектив училища.

28 квітня 2016 року

З 25-26 квітня 2016 року Національна спілка кобзарів України спільно з Департаментом культури Київської держадміністрації та Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка провели Київський відкритий молодіжний конкурс бандуристів ім. М.В.Лисенка. Конкурс відбувся в музеї видатних діячів культури України (Музей–садиба Миколи Лисенка).

У конкурсі взяли участь учні шкіл мистецтв, кобзарських шкіл, студенти вищих музичних закладів І-ІV ступенів акредитації, які показали високий художній рівень, а головне, – нові репертуарні пошуки та новітні засоби виразності.

Вітаємо з перемогою на IV Київському відкритому молодіжному конкурсі бандуристів ім. М.В.Лисенка Лауреата II ступеня, студентку 2 курсу відділу «Народні інструменти» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського – Дарину Кривошапченко.

28 квітня 2016 року

24 квітня 2016 року у м.Києві відбувся музичний фестиваль-конкурс «Київські каштани».

Вітаємо студентів відділу «Народні інструменти» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського: Лауреата 1-го ступеня – Максима Полторацького (спеціалізація – гітара), клас викладача І.О.Шевчук; Лауреата II-го ступеня – Олександра Бойко (спеціалізація – гітара, клас викладача І.О.Шевчук).

27 квітня 2016 року

Вітаємо викладача української мови та літератури Любов Миколаївну Івко з нагоди 60-річчя від дня народження.

Блізько 35 років Любов Миколаївна працює у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського. Досвідчений фахівець, постійний член журі Обласного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика та Т.Шевченка, Любов Миколаївна – автор методичних розробок та цікавих уроків-екскурсій, які пов’язані з літературно-історичними місцями Слобожанщини. Любов Миколаївна завжди захоплює студентів емоційною напругою, стимулюючи їх цікавість до національних святинь та виховує повагу до рідної мови і українських видатних постатей. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, молодості духу в подальшому високому просвітництві студентської молоді України. З найкращими побажаннями адміністрація і колектив училища.

27 квітня 2016 року

22 квітня 2016 року пройшла науково-методична конференція «Сучасна музична освіта: проблеми, пошуки, тенденції». На початку 2000-х років в ХМУ ім. Б.М.Лятошинського виникла традиція проводити науково-методичну конференцію «Сучасна музична освіта: проблеми, пошуки, тенденції», участь в якій беруть викладачі музичних училищ та шкіл єстетичного виховання, як Харкова, так і різних міст України. Але в цьому році педагогічна конференція вперше проходила у рамках Першого Всеукраїнського музично-теоретичного конкурс «Сольфеджіада» і зібрала 18 учасників з музичних училищ м.Полтави, м.Чернігова, м.Умані, м.Артемівська, м.Сум та м.Харкова. Тематика доповідей охопила, як методичні проблеми викладання музично-теоретичних та музично-історичних предметів, психологічні аспекти виконавства та представила нові погляди на музику ХХІ столлетя. За підсумками конференції до друку готується збірка наукових статей.

26 квітня 2016 року

22 квітня 2016 року у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського відбувся сольний концерт лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів – Катерини Тищенко і Анастасії Платонової (клас викладача, доцента, кандидата мистецтвознавства – Наталії Костенко).

У концерті Катерина Тищенко продемонструвала високий професійний рівень виконання сольної програми з концептуальних творів харківських композиторів: В.Підгорного «Концерт для домри з симфонічним оркестром», Б.Міхєєва «Концерт для домри з оркестром №1 ре мінор II, III чч.», твори для домри соло В.Матряшина «Імпровізація і Токката» і «Етюд у класичному стилі». Анастасії Платонова також проникливо виконала твори для домбри відомих композиторів України (партія фортепіано – Тетяна Міленіна).

Кульмінацією програми концерту став творчий тандем дуетів домр у складі – Катерини Тищенко і Крістіана Мирного та Анастасії Платонової і Катерини Звягінцевої. У фіналі концерту прозвучали твори естрадного жанру (Х.Альмейда І.Фролова «Пісня любові» і В.Гуревич-Гарєєва «Старе банджо»), які створили справжнє свято музики (партія фортепіано Наталія Гусєва).

Детальніше >>

25 квітня 2016 року

21 квітня 2016 року на базі ХМУ ім. Б.М.Лятошинського відбувся Перший Всеукраїнський конкурс «Сольфеджіада». Захід був ініційований Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів і ХМУ ім. Б.М.Лятошинського за підтримки Міністерства культури України, Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації і Харківським відділення Національної спілки композиторів України.

У конкурсі «Сольфеджіада» взяли участь 22 студента музичних училищ України: м.Полтави, м.Умані, м.Запоріжжя, м.Чернігова, м.Сєвєродонецька та м.Харкова. Окрім студентів теоретичного відділу в «Сольфеджіаді» змагалися представники майже всіх спеціальностей – «Фортепіано», «Оркестрові струнні інструменти», «Оркестрові духові інструменти», «Народні інструменти», «Хорове диригування».

У роботи журі конкурсу взяли участь: Сергій Турнєєв (Голова журі) – професор кафедри гармонії та поліфонії, декан музично-виконавського факультету ХНУМ ім. І.П.Котляревського, заслужений діяч мистецтв України,заслужений діяч мистецтв України; Галина Газдюк – голова ПЦК «Теорія музики», викладач-методист вищої категорії ХМУ ім. Б.М.Лятошинського, кандидат мистецтвознавства; Ольга Василенко – доцент Київського інституту музики ім. Р.М.Гліера, кандидат мистецтвознавства; Марина Коваль – викладач-методист Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Солфеджіада»: Лауреата І премії – Боскіну Катерину, студентку третього курсу відділу «Оркестрові струнні інструменти» Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка; Лауреата II премії – Марию Зуєву, студентку третього курсу відділу «Фортепіано» Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського; Лауреата ІІІ премії – Чикалову Ольгу, студентку третього курсу відділу «Хорове диригування» Запорізького музичного училища ім. П.І.Майбороди. Переможці конкурсу отримали лауреатські дипломи та грошову винагороду. Також кожен учасник конкурсу був нагороджений грамотами (у різних номінаціх) і ексклюзивними сувенірами (пряник у вигляді логотипу конкурсу – кольорової пташки).

25 квітня 2016 року

23 квітня 2016 року у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (Велика зала) відбувся весняний концерт «Цимбальна малеча».

Проект Заслуженого діяча мистецтв України Олени Костенко, викладача училища. Ведуча концерту кандидат мистецтвознавства Ольга Юрченко.

У концерті брали участь учні ДШМ та ДМШ міста та області віком від 5 до 15 років, солісти та ансамблі. Традиційно концерт проводиться щорічно.

Детальніше >>

21 квітня 2016 року

17-18 травня 2016 року ХМУ ім. Б.М.Лятошинського проводить XI Регіональний фестиваль-конкурс «Надія».

20 квітня 2016 року

З 11-18 квітня 2016 року у м.Києві проходив IV Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича. В цьому престижному музичному конкурсі взяла участь та стала лауреатом І премії (середня група Д.) – Анастасія Агафонова, студентка 2 курсу відділу «Фортепіано» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (клас, викладача Т.В.Новічкової). Нагородження та концерт лауреатів конкурсу відбувся в Колонному залі ім. М.В.Лисенко Національної філармонії України.

20 квітня 2016 року

З 14 по 17 квітня 2016 року у м.Харкові проходив IV Всеукраїнський музичний конкурс-фестиваль «Арт-Домінанта». Вітаємо студентів відділу «Народні інструменти» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського з перемогою на IV Всеукраїнському музичному конкурсі-фестивалі «Арт-Домінанта»: Лауреата I ступеня – Максима Полторацького, у номінації «Народні інструменти» (гітара), IV курс, клас викладача І.О.Шевчук; Лауреата I ступеня – Майю Зорову, у номінації «Народні інструменти» (цимбали), I курс, клас викладача О.О.Костенко, концертмейстер О.О.Ярова; Лауреата II ступеня – Тетяну Григор'єву, у номінації «Народні інструменти» (бандура), III курс, клас викладача Л.В.Панової, концертмейстер Н.П.Гусєва, викладач з вокалу Т. М.Авдеєва; Лауреата II ступеня – Наталию Ісакову, у номініції «Народні інструменти» (бандура), IV курс, клас викладача Л.В.Панової, концертмейстер Н.П.Гусєва, викладач з вокалу Т. М. Авдеєва; Лауреата III ступеня – Вероніку Бойко, у номінації «Народні інструменти» (бандура), I курс, клас викладача Л.В.Панової, викладач з вокалу Т.В.Жаркіх; Лауреата III ступеня – Анастасію Євдокименко, у номініції «Народні інструменти» (бандура), III курс, клас викладача Л.В.Панової; Лауреата III ступеня – Дарʼю Накрапльонну, у номінації «Народні інструменти» (домра), I курс, клас викладача Н.Є.Костенко, концертмейстер Н.П.Гусєва; Лауреата III ступеня – Марію Демідову, у номінації «Народні інструменти» (домра), I курс, клас викладача Н.Є.Костенко, концертмейстер Н.П.Гусєва; Лауреата III ступеня – Олексія Швиркунова, у номінації «Народні інструменти» (гітара), I курс, клас викладача Д.М.Панченко.

Детальніше >>

20 квітня 2016 року

22 квітня 2016 року на базі ХМУ ім. Б.М.Лятошинського відбудеться науково-практична конфереція «Сучасна музична освіта: пошуки, проблеми, тенденції». Завантажити .


19 квітня 2016 року

з 15 по 17 квітня 2016 року в м.Маріуполь, при підтримці управління культури та туризму Донецької облдержадміністрації, відбувся V Всеукраїнський відкритий конкурс «Абетка юного піаніста».

Вітаємо Анастасію Агафонову студентку ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (2 курс, клас викладача Т.В.Новічкової) з перемогою: Гран-при на V Всеукраїнському відкритому конкурсі «Абетка юного піаніста».

19 квітня 2016 року

23 квітня 2016 року у Великій залі ХМУ ім. Б.М.Лятошинського відбудеться Весняний концерт «ЦИМБАЛЬНА МАЛЕЧА». У концерті беруть участь учні, ансамблі ДМШ і ДШМ м.Харкова, с.м.т. Комсомольське та студенти ХМУ. Проект заслуженого діяча мистецтв України Олени Костенко. Концерт веде кандидат мистецтвознавства Ольга Юрченко.

19 квітня 2016 року

21 квітня 2016 року на базі ХМУ ім. Б.М.Лятошинського відбудеться Всеукраїнський конкурс «Сольфеджіада» для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Завантажити: , Всеукраїнського конкурсу «Сольфеджіада».

18 квітня 2016 року

З 14 по 16 квітня 2016 року у м.Полтаві проходив відкритий конкурс бандуристів ім. В.Кабачка учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), середніх спеціалізованих музичних шкіл та студентів вищих мистецьких навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації.

Вітаємо студентів відділу «Народні інструменти» з перемогою на Відкритому конкурсі бандуристів ім. В.Кабачка:

  • Лауреата I ступеня – Дарʼю Кривошапченко (студентка 2 курса, клас викладача Мандзюк Л.С., концертмейстер – Ганджа Т.М.);
  • Лауреата II ступеня – Дарину Старовойтову (студентка 1 курса, клас викладача Мандзюк Л.С., концертмейстер – Ганджа Т.М.).
Детальніше >>

18 квітня 2016 року

22 квітня 2016 року у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (Мала зала) відбудеться концерт лауреатів Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Катерини Тищенко і Анастасії Платонової.

15 квітня 2016 року

Вітаємо переможців Відкритого фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Золота струна-2016 року», який проходив з 12 по 15 квітня 2016 року у м.Миколаїві, студентів відділу «Народні інструменти»:

  • Лауреата І-го ступеня – Катерину Тищенко (4 курс, клас викладача Н.Є.Костенко, концертмейстер Т.В.Міленіна);
  • Лауреата І-го ступеня – Максима Полторацького (4 курс, клас викладача І.О.Шевчук, концертмейстер Т.В.Міленіна);
  • Лауреата ІІ-го ступеня – Кристіана Мирного (3 курс, клас викладача Н.Є.Костенко, концертмейстер Т.В.Міленіна);
  • Лауреата ІІ-го ступеня – Артема Островерха (4 курс, клас викладача І.О.Шевчук, концертмейстер Т.В.Міленіна).
Детальніше >>

11 квітня 2016 року

13 квітня 2016 року у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (Велика зала) відбудеться авторський концерт-призентація композитора і піаніста, заслуженого артиста України – Володимира Соляникова.

8 квітня 2016 року

Запрошуємо 12 квітня 2016 року до Харківської філармонії, де відбудеться концерт студентів фортепіанного відділу ХМУ ім. Б.М.Лятошинського.

В програмі твори вітчизняних та зарубіжніх композиторів.

5 квітня 2016 року

8 квітня 2016 року у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського (Велика зала) відбудеться концерт «Вечір гітарної музики» присвячений пам’яті Петрова Віталія Костянтиновича.

4 квітня 2016 року

У березні місяці 2016 року студенти народного відділу отримали призові місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі бандурного мистецтва «Золоті струни» (м.Хмельницький).

Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу бандурного мистецтва «Золоті струни»: І місце – Жирова Анастасія (2 курс), ІІІ місце – Митко Марія (3 курс), Старовойтова Дарина (1 курс). Клас викладачів: Мандзюк Л.С., Адеєвої Т.М., концертмейстер Ганжа Т.М.

Детальніше >>
сторінка 3 >> перейти >>       4
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського
© Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017

Copyright © 2018 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2015-2017 Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2015-2017 Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2015-2017 Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Назад к содержимому