Події, Афіша, Анонси - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
+380 (057) 732-94-42   ǀ   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А   ǀ   hmu1883@gmail.com
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
імені Б.М. Лятошинського
1 8 8 3 рік
Перейти к контенту
ПОДІЇ АНОНСИ АФІША
АБОНЕМЕНТНІ КОНЦЕРТИ НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
«МИСТЕЦЬКА ЮНІСТЬ – РІДНОМУ МІСТУ»
Детальніше >>

24 квітня 2018 року

20-21 квітня 2018 року у Харківському музичному училищі ім. Б.М.Лятошинського відбулися ІІІ Всеукраїнський конкурс «Сольфеджіада» для студентів мистецьких навчальних закладів та науково-практична конференція викладачів «Сучасна музична освіта – проблеми, пошуки, тенденції».

22 квітня 2018 року

Відбувся XVI конкурс з сольфеджіо для учнів мистецьких шкіл «Пізнай себе», який вже вдруге пройшов у рамках Всеукраїнського конкурсу «Сольфеджіада» за підтримки Міністерства культури України, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Обласного методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів. В цьому році конкурс «Пізнай себе» відбувся у рамках святкування 135-річного ювілею Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського.

До учнів ШЕВ Харкова та області приєдналися представники інших місць України – Києва, Полтави, Сум, Світловодська. Конкурсантами з Харкова стали учні одинадцяти шкіл – ДМШ №№ 1,3,13,14,15, ДШМ №№ 2,3,4,6,ШСТСН, ДШЕВ при ХМУ. Представниками Харківської області були учні з Височанської школи мистецтв і Балаклійської музичної школи.

Заявки на участь подали 42 учні, яких підготували 23 викладача. Учасниками конкурсу стали представники різних спеціальностей (фортепіано, струнні, народні, духові інструменти, а також хорове відділення і спів). Вік учасників також був неоднорідний: більшість конкурсантів – це випускники, але були й зовсім юні представники.

Конкурс відбувся в стислих часових межах, але пройшов у доброзичливій атмосфері. Членами журі та організаторами конкурсу були провідні викладачі ПЦК «Теорія музики» ХМУ – викладачі-методисти Газдюк Г.Г., Калініна В.В., Петрович М.В.

Більшість завдань конкурсу була традиційною. У першому (письмовому) турі конкурсантам було запропоновано записати музичний диктант, створити до нього друге речення, виконати слухові вправи в тональності та поза нею. Більш половини учасників успішно впоралися з цими завданнями. Додатковим завданням в цьому турі стало складання мелодії відомого твору (Симфонія №103 Й.Гайдна, перша тема ІІ-ї частини) з розрізнених тактів. Це завдання дало можливість виявити у конкурсантів наявність не тільки знань музичної літератури, але й перевірити внутрішній музичний слух, розуміння мелодичної та гармонічної логіки теми. Саме це завдання виявилося найскладнішим, з яким впоралися шість учасників.

Дванадцять конкурсантів, які отримали найбільшу кількість балів, пройшли до другого туру. Всі вони продемонстрували дуже високий рівень підготовки, гарне володіння усними формами роботи, які включали спів униз гами, інтервалу та акорду з розв’язанням. Найбільш складним був спів з листа мелодії у транспонуванні або з дотворенням, або з акомпанементом. Не менш складною задачею став для журі розподіл призових місць. В результаті вперше за історію конкурсу два учасники отримали спеціальний приз та грошову премію – це Греков Антон (Харків, ДМШ №1, Кочарян М.В.), Матвієнко Софія (Полтава, Полтавська міська школа мистецтв ім. Р.Кириченко, Бідна О.В.). Третє місце, а також грошову премію у розмірі 100 гривень отримав Тімофєєв Василь (Харків, ДМШ № 1, Кочарян М. В.), друге місце посів Красовський Олег (Харків, ДШМ №6, Рогачевська Н.І.). Переможцем конкурсу «Пізнай себе» став наймолодший учасник, учень 5-го класу Кулаков Михайло (ДМШ № 15, Харків, викладач Кудряшова Тетяна Олександрівна), який отримав премію 200 гривень. Інші учасники конкурсу отримали грамоти в різних номінаціях, а викладачі, що їх підготували, подяки. Також всі учасники конкурсу отримали солодкі призи – унікальні пряники з музичною символікою. Вручення призів відбулося у святковій атмосфері. На закритті конкурсу з побажаннями нових творчих досягнень й перемог до учасників звернулася голова ПЦК Газдюк Г.Г.

20 квітня 2018 року

Відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс «СОЛЬФЕДЖІАДА» – 2018.

14 лютого 2018 року

В квітні місяці 2018 року у ХМУ ім. Б.М.Лятошинського відбудуться: ІІІ Всеукраїнський конкурс «СОЛЬФЕДЖІАДА» – 2018; Науково-практична конференція «Сучасна музична освіта: пошуки, проблеми, тенденції» – 2018 та конкурс з сольфеджіо «Пізнай себе» – 2018.

12 лютого 2018 року

Вітаємо викладача ХМУ ім. Б.М.Лятошинського – Левандовського Михайла Юрійовича з отриманням гран-при на ІІ Всеукраїнському конкурсі професійного музичного мистецтва «ЧАРІВНИЙ КАМЕРТОН»

Детальніше >>

8 вересня 2017 року

ХМУ ім. Б.М.Лятошинського виповнилося 134 роки. З нагоди річниці в училищі відбувся святковий концерт. За традицією в програмі концерту взяли участь першокурсники – ті, з ким пов’язане майбутнє одного із найстаріших мистецьких навчальних закладів України.

АБОНЕМЕНТНІ КОНЦЕРТИ НА 2016/2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
«МИСТЕЦЬКА ЮНІСТЬ – РІДНОМУ МІСТУ»
Детальніше >>

25 квітня 2017 року

Результати ІІ Всеукраїнського конкурсу «Сольфеджіада»

11 квітня 2017 року

Результати конкурсу «Пізнай себе-2017»

4 квітня 2017 року

ПІСНІ ШОПЕНА УКРАЇНСЬКОЮ

Детальніше >>

27 лютого 2017 року

25 лютого 2017 року відбувся V міжнародний фестиваль шоу талантів «Лотос надежды» м.Харків. Вітаємо студентку відділу «Музичне мистецтво естради» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського – Вітковську Єлизавету за зайняте ІI місце у номінації інстументальний жанр (фортепіано). Дякуємо викладачу відділу «Загальне фортепіано» Бойко Наталію Вікторівну за підготовку до конкурсу та перемогою.

Детальніше >>

20 лютого 2017 року

19 лютого 2017 року у м.Києві проходив VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа – 2017». Вітаємо студентів відділу «Фортепіано» ХМУ ім. Б.М.Лятошинського з перемогою на VIII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа – 2017». Лауреата I премії – Маргариту Оганян (III курс, клас викладача А.М.Настенко), Лауреата I премії – Альону Гетьманську (IV курс, клас викладача А.М.Настенко), Лауреата I премії – Во Ха Фіонг (II курс, клас викладача А.М.Настенко).

Детальніше >>
сторінка 1  >> перейти >>   2  3  4    

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2018 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Назад к содержимому