Творчі досягнення студентів та творчих колективів 2019/2020 - Офіційний сайт Харківського музичного училища імені Б.М.Лятошинського

Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
1883
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
1 8 8 3 рік
У Ч И Л И Щ Е
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
У Ч И Л И Щ Е
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
М У З И Ч Н Е
У Ч И Л И Щ Е
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
ім. Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
Х А Р К І В С Ь К Е
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К Е
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Х А Р К І В С Ь К Е
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
імені Б. М. Лятошинського
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
ХАРКІВСЬКЕ
+38 (057) 732-94-42   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
ХАРКІВСЬКЕ
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Будівля ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
1883
ХАРКІВСЬКЕ
МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ
імені Б. М. Лятошинського
Логотип ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А hmu1883@gmail.com
+38 (057) 732-94-42 61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
+38 (057) 732-94-42 місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
Перейти до контакту

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ 2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Відділ «Фортепіано»
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Зоряні мости до Дня музики», м.Полтава
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) –ІІ премія
Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand Music Fest», м.Харків
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат І ступеня
XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії», м.Харків
  • Яковіна Юлія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат І ступеня
ІІ Всеукраїнський конкурс піаністів імені Бориса Лятошинського, м.Харків
  • Запара Денис (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ ступеня
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
  • Єрещенко Ольга (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Боцюра Володимир (викладач Єфременко О.О.) – лауреат ІІІ ступеня
XІІ Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу, м.Дніпро
  • Яковіна Юлія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат І ступеня
  • Нагінайлова Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІІ ступеня
VІІ Всеукраїнський відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі/Дивограй», м.Миколаїв
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат І ступеню та диплом «Лучше всех»
V Всеукраїнський академічний конкурс студентського та учнівського музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпро
  • Смелянська Яна (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
XІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа-2019», м.Київ
  • Манаєнкова Анна (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
XXVІ Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», м.Харків
  • Щербак Олексій (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат І премії
  • Боцюра Володимир (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІ премії
  • Аболоніна Дар’я (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
  • Кирильчук Анна (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
  • Кравченко Віталій (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
V Всеукраїнський академічний конкурс студентського та учнівського музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпро
  • Боцюра Володимир (викладач Гугель О.А., Єфременко О.О.) – лауреат ІІ ступеня
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Ходаковська Таїсія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
Конкурс «Карл Черні: більше, ніж етюди», м.Харків
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІ ступеню
  • Міма Кристина (викладач Настенко А.М.) – дипломант
XVІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Зима 2020», м.Харків
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – І місце
Міжнародний онлайн конкурс дитячого та юнацького мистецтва «Разом у майбутнє», м.Румбурк, Чехія
  • Жукова Катерина(викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
  • Інтернаціональний фестиваль «Артцентр талантів 2020», м.Харків
  • Чубенко Матвій(викладач Кузенкова В.П.) – гран-прі та лауреат І ступеня
  • III Відкритий міжнародний багатожанровий учнівський та студентський конкурс мистецтв «Чарівні фантазії», м.Бердянськ
  • Чубенко Матвій(викладач Кузенкова В.П.) – лауреат І ступеня
VIII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Зуб Дар’я (викладач Фрід С.Г.) – лауреат І ступеня
І Міжнародний дистанційний конкурс «Мистецтво без обмежень», м.Харків
  • Коновалова Вікторія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ ступеня
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
24 Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Тягунов Григорій (викладач Удовиченко І.В.) – лауреат І премії
XVІI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. День народження – 2019», м.Харків
  • Камерний оркестр ХМУ (викладач Шевель О.М.) – гран-прі
XXVІ Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», м.Харків
  • Константінова Єва, Константінова Майя (викладач Гугель О.А.) – лауреат III премії
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
XXVІ Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», м.Харків
  • Каліберда Даніель (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Дует: Чернявська Ксенія, Колодяжна Поліна (викладач Шестакова О.М.) – лауреат ІІ ступеня
XVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Введенська Вероніка (викладач Бехбудов О.І.) – лауреат ІІІ ступеня
Відділ «Народні інструменти»
Міжнародний фестиваль-конкурс «Барвиста осінь», м.Київ
  • Пономарьова Діана (викладач Харченко О.М.) – лауреат І премії
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Дует: Івоніна Вероніка, Толкачова Наталія (викладач Каткова О.М.) – лауреат ІІ ступеня
XXV Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь», м.Кропивницький
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – гран-прі
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – гран-прі
  • Прокудін Тарас (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – І місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Ключарьов Данііл (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
XVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат I ступеня
  • Кулаков Ілля (викладач Харченко О.М.) – лауреат II ступеня
  • Чигринець Артем (викладач Харченко О.М.) – лауреат III ступеня
IІI Відкритий міжнародний багатожанровий учнівський та студентський конкурс мистецтв «Чарівні фантазії», м.Бердянськ
  • Пономарьова Діана (викладач Харченко О.М.) – лауреат I ступеню
  • Чигринець Артем (викладач Харченко О.М.) – лауреат I ступеню
  • Дует баяністів: Кулаков І. та Чигринець А. (викладач Харченко О.М.) – лауреат I ступеню
  • Дует баяністів: Компанченко А. та Черкаско Д. (викладач Архипенко П.В.) – лауреат I ступеню
  • Крикун Андрій (викладач Харченко О.М.) – лауреат ІI ступеню
  • Кулаков Ілля (викладач Харченко О.М.) – лауреат ІI ступеню
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – лауреат IІ ступеню
  • Компанченко Антон (викладач Малихін Є.Г.) – лауреат IІ ступеню
  • Черняк Анна (викладач Архипенко П.В.) – лауреат IІІ ступеню
І Міжнародний дистанційний конкурс «Мистецтво без обмежень», м.Пісочин
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат I ступеня
VIII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта-Онлайн2020», м.Харків
  • Івоніна Вероніка (викладач Юрченко О.П.) – лауреат I ступеня
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат I ступеня
  • Дует: Тухтаров Т., Якіменко М. (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат I ступеня
  • Дует домристів: Шепель Є, Платонова А. (викладач Мельникова Л.М.) – лауреат I ступеня
  • Дует баяністів: Кулаков І., Чигринець А. (викладач Харченко О.М.) – лауреат IІ ступеня
  • Сагателян Тігран (викладач Кулік О.Г.) – лауреат IІ ступеня
  • Прокудін Тарас (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат IІІ ступеня
  • Кулаков Ілля (викладач Харченко О.М.) – лауреат IІІ ступеня
  • Крикун Андрій (викладач Харченко О.М.) – лауреат IІІ ступеня
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – лауреат IІІ ступеня
  • Єщенко Юлія(викладач Мельникова Л.М.) – лауреат IІІ ступеня
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – дипломант
  • Ключарьов Данііл (викладач Булгаков Є.С.) – дипломант
  • Пономарьова Діана (викладач Харченко О.М.) – дипломант
  • Вачаєв Роман (викладач Харченко О.М.) – дипломант
  • Іванченко Дар’я (викладач Панова Л.В.) – дипломант
  • Сорока Анастасія (викладач Ковенєва О.Г.) – дипломант
III Дистанційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу!», м.Кам’янець-Подільський
  • Аршава Олена (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат IІ ступеня
Відділ «Спів»
XXIV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Фурсал Ангеліна (викладач Грищенко Т.В.) – лауреат ІІІ премії
XVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь 2019», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
XVІI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. День народження – 2019», м.Харків
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – І місце
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Авраменко Лілія (викладач Шестакова О.М.) – лауреат І ступеня
XII Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», м.Дніпро
  • Погоріла Дарʼя (викладач Боброва Я.Є.) – гран-прі
  • Авраменко Лілія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
  • Квартет «Four Ladies» (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
  • Фігалюк Ілля (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат ІІ ступеня
  • Іваницька Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат ІІ ступеня
  • Могуренко Олександра (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат ІІ ступеня
  • Третьякова Єлизавета (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат ІІ ступеня
114-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Весняний зорепад», м.Львів
  • Могуренко Олександра (викладач Боброва Я.Є., концертмейстер Корнієнко Г.І.) – I премія
Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Писанкова країна», м.Кривий Ріг
  • Фіщенко Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I премії
XI дистанційний конкурс «Digi-Talenty Wiosna 2020», м.Поляниця-Здруй, Польща
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є., концертмейстер Корнієнко Г.І.) – лауреат I ступеня
XVII Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А., концертмейстер Корнієнко Г.І.) – лауреат II ступеня
Міжнародний Онлайн конкурс «Зірка України», м.Дніпро
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Авраменко Лілія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Погоріла Дар’я (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
Дистанційний міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Морська Фантазія», м.Київ
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Іваницька Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Фігалюк Ілля (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Могуренко Олександра (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Третьякова Єлизавета (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Погоріла Дар’я (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
  • Козлова Катерина (викладач Бойко Н.В.) – лауреат I ступеню
  • Козлова Катерина (викладач Кудряшова Т.О.) – лауреат I ступеню
  • Козлова Катерина (викладач Кохан Л.І.) – лауреат I ступеню
  • Фігалюк Ілля (викладач Кохан Л.І.) – лауреат I ступеню
  • Третьякова Єлизавета (викладач Кохан Л.І.) – лауреат I ступеню
  • Могуренко Олександра (викладач Кохан Л.І.) – лауреат I ступеню
I Міжнародний дистанційний конкурс «Оdesa Music Olymp», м.Одеса
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат ІІI ступеню
Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Київська веселка», м.Київ
  • Погоріла Дар’я (викладач Кохан Л.І.) – ІI місце
Міжнародний онлайн-конкурс «Nouvelles Etoiles», м.Париж, Франція
  • Козлова Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат II ступеню
Відділ «Хорове диригування»
I Всеукраїнський конкурс хорових диригентів імені Дмитра Загрецького, м.Одеса
  • Григор’єв Владислав (викладач Савельєва Г.В.) – гран-прі
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Зіновʼєв Костянтин (викладач Шестакова О.М.) – лауреат І ступеня
  • Міткальова Олександра (викладач Бойко Н.В.) – лауреат І ступеня
  • Григорʼєв Владислав (викладач Каткова О.М.) – лауреат І ступеня
  • Вокальний ансамбль «Зоряна калина»: Бражко Ольга, Караваєва Дарʼя, Толкачова Наталія (викладач Бойко Н.В.) – лауреат І ступеня
  • Ткаченко Маргарита (викладач Каткова О.М.) – лауреат ІІ ступеня
  • Дует: Толкачова Наталія, Івоніна Вероніка (викладач Каткова О.М.) – лауреат ІІ ступеня
  • Дует: Ампілогова Анастасія, Тимофієнко Анжела (викладач Бойко Н.В.) – лауреат ІІ ступеня
Участь студентів відділу у грандіозному мистецькому проекті «Віртуальний хор в Україні»
  • Григор’єв Владислав – студент III курсу
  • Ампілогова Анастасія – студентка III курсу
  • Панкратова Дар’я – студентка IV курсу
  • Толкачова Наталія – студентка II курсу
IІI Відкритий міжнародний багатожанровий учнівський та студентський конкурс мистецтв «Чарівні фантазії», м.Бердянськ
  • Фіщенко Катерина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат IІ ступеню
II Відкритий конкурс хорових диригентів в рамках XVII Відкритого конкурсу молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Григор’єв Владислав (викладач Савельєва Г.В) – лауреат I ступеня
Міжнародний конкурс «Чарівна квітка», м.Харків
  • Толкачова Ліна (викладач Довбня І.В.) – лауреат І ступеня
  • Бражко Ольга (викладач Довбня І.В.) – лауреат ІІ ступеня
Міжнародний онлайн конкурс театрального, вокального та хореографічного жанрів «Театр у піжамі 2020», м.Львів
  • Фіщенко Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат I ступеню
Відділ «Теорія музики»
XX Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», м.Київ
  • Цугунян Анна (викладач Лупандіна М.Б.) – подяка
  • Цхомарія Марина (викладач Газдюк Г.Г.) – подяка
V Всеукраїнський конкурс з теорії музики ім. Т.С.Кравцова, м.Харків
  • Астахов Влад (викладач: Газдюк Г.Г., Кудряшова Т.О.) – лауреат ІІ ступеня
  • Цугунян Анна (викладач: Газдюк Г.Г., Кудряшова Т.О.) – лауреат ІІІ ступеня
Відділ «Музичне мистецтво естради»
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Полтавські візерунки» творчий проект «ТРІУМФ-FEST», м.Полтава
  • Сафонова Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
VІІ Міжнародний фестиваль «Kharkiv international song forum», м.Харків
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Кочерьожкіна Єлизавета (викладач Іванова Л.П.) – лауреат
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – лауреат
Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Sunflower Fest – Парад зірок», м.Харків
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І ступеню
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – лауреат ІІ ступеню
Міжнародний фестиваль «Lega Art Fest», м.Олеська, Польща
  • Оліфірович Мілена (викладач Котвицька Н.Л.) – гран-прі
XXVI Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Джаз-фієста», м.Харків
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ премії
Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс «Зіркова феєрія», м.Київ
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Шехаде Надін (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
XII Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пісні «Різдвяні дзвіночки», м.Червоноград
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – ІІ місце
  • Чайковська Валерія (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
Відкритий дистанційний фестиваль-конкурс багатопрофільного мистецтва «Квіти Зимцерли 2020», м.Харків
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І премії
© 2019 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – ХМУ ім. Б.М.Лятошинського

Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2019 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2019 – ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
© 2020 – Харківське музичне училище імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище імені Б.М.Лятошинського
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2020 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
© 2020 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
© 2020 – Харківське музичне училище
імені Б.М.Лятошинського
© 2020 – Харківське музичне училище імені Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2020 Харківське музичне училище імені Б.М.Лятошинського
© 2020 ХМУ імені Б.М.Лятошинського
Назад до змісту