Творчі досягнення студентів та творчих колективів 2018-2019 навчальний рік - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42   ǀ   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А   ǀ   hmu1883@gmail.com
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
1 8 8 3 рік
Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о
1 8 8 3 рік
У Ч И Л И Щ Е
+38 (057) 732-94-42   ǀ   hmu1883@gmail.com
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
У Ч И Л И Щ Е
61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А
М У З И Ч Н Е
У Ч И Л И Щ Е
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
і м е н і Б. М. Л я т о ш и н с ь к о г о

До уваги абітурієнтів! Слідкуйте за змінами у розкладі.

До уваги абітурієнтів! Слідкуйте за змінами у розкладі.


До уваги абітурієнтів! Слідкуйте за змінами у розкладі.


До уваги абітурієнтів! Слідкуйте за змінами у розкладі.


Перейти до контакту
ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Відділ «Фортепіано»
Всеукраїнський конкурс піаністів імені Бориса Лятошинського, м.Харків
  • Говтва Єва (викладач Данілов В.В.) – лауреат І премії
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат І премії
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІ премії
  • Щербак Олексій (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ премії
  • Костіна Анастасія (викладач Єфременко О.О.) – лауреат ІІ премії
  • Яковіна Юлія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІІ премії
  • Липкіна Анна (викладач Батюк О.В.) – дипломант
V Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності», м.Кропивницький
  • Коновалова Вікторія (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
VІІ Міжнародний музичний конкурс «Подільський Водограй», м.Вінниця
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат І ступеня
XI Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золота ліра», м.Дніпро
  • Липкіна Анна (викладач Батюк О.В.) – лауреат ІІ ступеня
IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпро
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Щербак Олексій (викладач Турнєєв С.П.) – лауреат ІІ премії
  • Боцюра Володимир (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
V Міжнародний музичний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко О.В.) – гран-прі
ІІІ Міжнародний конкурс молодих виконавців «Біла-ліра-2019»
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – гран-прі
ІІ Всеукраїнський конкурс молодих піаністів, м.Запоріжжя
  • Яковіна Юлія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат II ступеню
XІ Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики, м.Дніпро
  • Ворвуль Анастасія (викладач Петренко І.А.) – лауреат ІІ ступеня
XІ Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», м.Запоріжжя
  • Фортепіанний ансамбль: Пахомова Софія, Бойко Єлизавета (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ ступеня
VII Всеукраїнський конкурс-фестиваль музичного мистецтва, м.Київ
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
Всеукраїнський музичний конкурс імені Левка Ревуцького, м.Чернігів
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – диплом ІІ ступеня
Перший всеукраїнський конкурс піаністів пам’яті Людмили Гінзбург, м.Одеса
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ премії
Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія», м.Харків
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат ІІ премії
XI Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа-2019», м.Київ
  • Давидова Карина (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Во Ха Фіонг (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
І Міжнародний конкурс юних виконавців «Ступени классики», м.Брест (Білорусь)
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський конкурс-огляд «Нові імена України», м.Київ
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – гран-прі
XXIII Всеукраїнський конкурс-фестиваль української та польської музики», м.Дніпро
  • Коновалова Вікторія (викладач Левандовський М.Ю.) – дипломант
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «New Art Fest», м.Миргород
  • Бучинська Катерина (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат І премії
VІI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат І ступеня
  • Абрамян Віолетта (викладач Фрід С.Г.) – лауреат І ступеня
  • Нагінайлова Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ ступеня
Відкритий конкурс піаністів «Прокоф’євські ігри», м.Сєвєродонецьк
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІІ ступеню
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІV ступеню
XXIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс української та польської музики ім. Ф.Шопена, м.Дніпро
  • Говтва Єва (викладач Данилов В.В.) – лауреат ІІ ступеня
XVI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Бачек Марта (викладачі Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІІ ступеню
XVІІI Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка Олега Тимошенка, м.Ніжин
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко О.В.) – гран-прі
I Міжнародний конкурс піаністів «Шопенівська весна», м.Луцьк
  • Габрук Анна (викладач Чередниченко О.В.) – Лауреат ІІ ступеню
VII Міжнародний фестиваль «Каштановий рояль», м.Київ
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІІ премії
VII Міжнародний фестиваль «Каштановий рояль», м.Київ
  • Чубенко Матвій (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІІ премії
XV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Весна 2019», м.Харків
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – гран-прі
  • Зуб Дар’я (викладач Фрід С.Г.) – І місце
Міжнародний фестиваль-конкурс музичного мистецтва «FEST MUSIC 2019», м.Чорноморськ – Одеса
  • Калініченко Іоанна (викладач Сидорова Т.П.) – лауреат І ступеня
VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина FEST», м.Київ
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – ІІ місце
ІІ Всеукраїнський конкурс класичної музики ім. П.Чайковського, м.Тростянець
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ премії
Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Format.UA», м.Слов’янськ
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – гран-прі
Міжнародний конкурс піаністів ім. Уільяма Кнабе, м.Балтімор, США
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – Honorable Mention
XV Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан», м.Київ
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ премії
V Відкритий міжнародний багатожанровий фестиваль конкурс мистецтв «Чорноморські вітрила», смт.Сергіївка, Одеська обл.
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – гран-прі
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
XIX Міжнародний фестиваль конкурс мистецтв «Майбутнє країни», м.Маріуполь
  • Жукова Катерина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім» – IV відкритий конкурс «Камерні барви», м.Харків
  • Камерний ансамбль: Лавриненко Володимир та Габрук Анна (викладачі Сидорова О.М., Смирнова Н.М.) – лауреат І премії
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Пономаренко Аліса (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІ премії
  • Константінова Майя, Константінова Єва (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
Всеукраїнський конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах «Полтавська веснам», м.Полтава
  • Ляснік Михайло (викладач Пілюков В.І.) – диплом І премії
  • Москалик Андрій (викладач Пілюков В.І.) – диплом І премії
Відділ «Народні інструменти»
V Міжнародний фестиваль-конкурс «Сходинки до майстерності», м.Кропивницький
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат І ступеня
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат І ступеня
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку нас», м.Харків
  • Компанченко Антон (викладач Малихін Є.Г.) – І місце
  • Пономарьова Діана (викладач Харченко О.М.) – І місце
  • Кулаков Ілля (викладач Харченко О.М.) – І місце
VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», м.Київ
  • Пономарьова Діана (викладач Харченко О.М.) – лауреат І ступеня
  • Кулаков Ілля (викладач Харченко О.М.) – лауреат І ступеня
XIX Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці», м.Запоріжжя
  • Онищенко Мстислав (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
VII Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта», м.Харків
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ премія
  • Якименко Максим (викладач Малихін Є.Г.) – ІІ премія
  • Сорока Анастасія (викладач Ковенєва О.Г.) – ІІ премія
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – ІІІ премія
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – ІV премія
  • Веклич Ліна (викладач Мельникова Л.М.) – дипломант
  • Дует гітаристів: Артеменко Віктор, Жуков Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – І премія
  • Артеменко Віктор (викладач Шевчук І.О.) – ІІ премія
125 обласний конкурс обдарованої молоді «Музична Слобожанщина», м.Харків
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – диплом І ступеня
  • Черняк Анна (викладач Архипенко П.В.) – диплом І ступеня
Відкритий конкурс бандуристів імені Володимира Кабачка, м.Полтава
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Король Катерина (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІІ місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
XI Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад», м.Дніпро
  • Сорока Анастасія (викладач Ковенєва О.Г.) – лауреат І ступеня
Відділ «Спів»
XXIІI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Фурсал Ангеліна (викладач Грищенко Т.В.) – лауреат І премії
XІI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі.Осінь», м.Харків
  • Анісімова Владислава (викладач Демьянюк Л.І.) – ІІ місце
XІI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь», м.Харків
  • Гулідова Марія (викладач Леонтьєва Т.А.) – гран-прі
  • Насарідзе Марʼям (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
XI Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золота ліра», м.Дніпро
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат ІІІ ступеня
XIV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі.Зима», м.Харків
  • Корсун Анна (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
  • Денисенко Катерина (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія», м.Харків
  • Водолазька Альона (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
  • Рюмшина Єлизавета (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат ІІІ ступеня
XVI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Бєлєвцова Анастасія (викладач Солоділова І.О.) – лауреат ІІІ ступеню
XV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Весна 2019», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
  • Проценко Аліса (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку», м.Харків
  • Харов Вадим (викладач Макаренко Н.І.) – І місце
XVI Міжнародний фестиваль творчості «Пісня на біс», м.Дніпро
  • Погребенко Марина (викладач Ткаченко Т.В.) – гран-прі
Відділ «Хорове диригування»
IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпро
  • Ходаковська Таїсія (викладач Бойко Н.В.) – лауреат ІІ ступеня
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Волошина Єлизавета (викладач Гугель О.А.) – лауреат І премії
Відділ «Теорія музики»
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Потоцька Світлана (викладач Гугель О.А.) – лауреат ІІІ премії
Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Музикознавчі студії Поділля-2019», м.Вінниця
  • Чепелєва Мирослава (викладач Лупандіна М.Б., Петрович М.В.) – подяка
XIX Міжнародна науково-практична конференція «Молоді музикознавці», м.Київ
  • Алфімова Інна (викладач Лупандіна М.Б.) – подяка
Всеукраїнська олімпіада для учнів середніх спеціальних музичних та культурно-освітніх начальних закладів, м.Харків
  • Чепелєва Мирослава (викладач Лупандіна М.Б.) – грамота учасника
Відділ «Музичне мистецтво естради»
VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DANCE SONG FEST – 2018», м.Харків
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Сонце за нас», м.Київ
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І премії
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – дипломант
Всеукраїнський конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Вітковська Єлизавета (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І премії
III Міжнародний фестиваль-конкурс «Світ талантів», м.Харків
  • Лосʼєва Марія (викладач Іванова Л.П.) – лауреат І премії
Міжнародний вокальний фестиваль-конкурс «Sunflower fest», м.Харків
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика-наш спільний дім», м.Харків
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І премії
  • Абрамович Давід (викладач Роденко С.О.) – лауреат ІІІ премії
XXV Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва «Музика наш спільний дім», м.Харків
  • Сербенюк Андрій (викладач Гугель О.А.) – лауреат І премії
ІV Відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства, імпровізації та композиції «Джаз-фієста – 2018», м.Харків
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – І місце
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – ІІ місце
  • Черкас Марія (викладач Роденко П.О.) – ІІ місце
  • Візантійська Анна (викладач Роденко П.О.) – ІІІ місце
  • Абрамович Давід (викладач Роденко П.О.) – ІІІ місце
XI Всеукраїнський дитячий фестиваль популярної пісні «Різдвяні дзвіночки – 2018», м.Червоноград
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – дипломант
Міжнародний конкурс «Сонце за нас», м.Київ
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – дипломант
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку нас», м.Харків
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
Міжнародний конкурс юних виконавців «Sky stars fest in spring Krakow», м.Краків
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – І місце
XXVII Міжнародний дитячо-юнацький естрадний конкурс «Музична парасолька», м.Вінниця
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
  • Богдан Поліна (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Крутько Дмитро (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
ІII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «New Art Fest of Arts», м.Миргород
  • Сидоренко Вероніка (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Зима Мар’яна (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Мельникова Дарина (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеню
  • Леонтьєва Вікторія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
  • Щетініна Вероніка (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
ІV Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства», м.Южноукраїнськ
  • Бараннік Андрій (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеню
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеню
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – дипломант
  • Оліфірович Мілена (викладач Котвицька Н.Л.) – дипломант
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Запали зірку», м.Харків
  • Вокальний ансамбль: Авузудіке Естер, Бутурліна Валерія, Вітковська Єлизавета, Козлова Ольга, Мельникова Дарина (викладач Савченко Н.М.) – І місце
© 2019 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2019 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – ХМУ ім. Б.М.Лятошинського

Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2019 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Cайт використовує cookie-файли. Ніяка особиста інформація не збирається
© 2019 – ХМУ ім. Б.М.Лятошинського
Назад до змісту