Творчі досягнення студентів та творчих колективів 2017/2018 навчальний рік - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського
+380 (057) 732-94-42   ǀ   61001, Україна, м. Харків, Гімназійна набережна, 1А   ǀ   hmu1883@gmail.com
Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е
імені Б.М. Лятошинського
1 8 8 3 рік
Перейти к контенту

ПРО ЗАКЛАД

Відділ «Фортепіано»
VІІІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Осінь 2017», м.Харків
  • Бачек Марта (викладач Копелюк О.О.) – гран-прі
VІІ Міжнародний фестиваль-конкурс юних виконавців з оркестром «Музичний листопад», м.Маріуполь
  • Пеліванова Рената (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ премії
  • Кулинич Марина (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ премії
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – дипломант
X Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного співу «Золота ліра», м.Дніпро
  • Максимова Даря (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ ступеня
Відкритий конкурс молодих виконавців «Каховка запрошує», м.Каховка
  • Боцюра Володимир (викладач Єфременко О.О.) – лауреат ІІ ступеня
X Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа – 2018», м.Київ
  • Во Ха Фіонг (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Давидова Карина (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Оганян Маргарита (викладач Настенко А.М.) – лауреат ІІ премії
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Бутирська Антоніна (викладач Агішева К.З.) – ІІ місце
Відкритий конкурс молодих піаністів, м.Запоріжжя
  • Бабай Андрій (викладач Кузенкова В.П.) – диплом ІІІ ступеня
ІІ Всеукраїнський конкурс з теорії музики, м.Дніпро
  • Яковіна Юлія (викладач Петрович М.В.) – ІІ місце
І Відкритий конкурс піаністів «На батьківщині Василя Барвінського», м.Тернопіль
  • Агафонова Анастасія (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ ступеня
  • Щербак Олексій (викладач Копелюк О.О.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Бабарицька Тетяна (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – дипломант
ІV Міжнародна науково-практична конференція «Час мистецької освіти: проблема творчості у сучасній мистецькій освіті», м.Харків
  • Лавриненко Олександра (викладач Лупандіна М.Б.) – сертифікат учасника
VІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, м.Київ
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко М.Б.) – дипломант
Всеукраїнський конкурс класичної музики «Обрії класики», м.Київ
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – диплом ІІ ступеня
  • Щербак Олексій (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – диплом ІІ ступеня
XIII Міжнародний конкурс мистецтв «Закарпатський едельвейс – 2018», м.Ужгород
  • Во Ха Фионг (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Давидова Карина (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
VІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Джерело талантів», м.Харків
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – лауреат І ступеня
Міжнародний конкурс молодих виконавців «21st CENTURY ART», м.Київ
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
  • Бачек Марта (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІІ ступеня
V Міжнародний конкурс молодих піаністів ім. Ф.Шопена, м.Дніпро
  • Мирошниченко Микола (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
XVІІІ Міжнародний конкурс академічного мистецтва юних «VIVAT, MUSICA», м.Нова Каховка
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – гран-прі, номінація: «Виступ соліста з оркестром»
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – І місце, номінація: «Фортепіано»
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
IV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Лавриненко Володимир (викладач Шестакова О.М.) – І місце
  • Лані Сергій (викладач Шестакова О.М.) – І місце
X Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. Ювілей», м.Харків
  • Лавриненко Володимир (викладач Подлєсний Ю.Г.) – І місце
IV Всеукраїнський конкурс ім.Леоніда Когана, м.Дніпро
  • Камерний оркестр ХМУ (викладач Шевель О.М.) – диплом ІІ ступеню
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Дует: Пересунько Ганна, Ісьоміна Ельвіра (викладач Каткова О.М.) – лауреат І ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Земліна Наталія (викладач Подлєсний Ю.Г.) – лауреат ІІ ступеня
  • Зеленцова Віра (викладач Тевелевич Г.Й.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Голубова Анастасія (викладач Піщіта О.В.) – лауреат ІІІ ступеня
І Відкритий конкурс хорових диригентів в рамках XV відкритого конкурсу молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Калініна Інна (викладач Савельєва Г.В.) – лауреат ІІ ступеня
  • Штапура Олександр (викладач Сухомлінова Т.П.) – дипломант І ступеня
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, І тур «Життя та творчість Б.М.Лятошинського», м.Харків
  • Мельникова Єлизавета (викладач Машута О.В.) – ІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, конкурс презентацій, м.Харків
  • Зеленцова Віра (викладач Лупандіна М.Б.) – І місце
ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «New Festival of Arts», м.Миргород
  • Голубова Анастасія (викладач Пищита О.В.) – лауреат І премії
XІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Весна», м.Харків
  • Голубова Анастасія (викладач Пищита О.В.) – І місце
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
VI Міжнародний різножанровий фестиваль-конкурс «Країна мрій», м.Харків
  • Москалик Андрій (викладач Пілюков В.І.) – лауреат III ступеню
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Мизенко Руслана (викладач Кравченко Г.Г.) – І премія
  • Гайдаєнко Єлизавета (викладач Бехбудов О.І.) – І премія
  • Богатирьов Богдан (викладач Мітченко Д.Ю.) – ІІІ премія
Відділ «Народні інструменти»
XXІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй – 2017», смт.Слобожанське
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат І премії
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат І премії
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – лауреат І премії
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – лауреат І премії
  • Юрченко Іван (викладач Ващенко Є.Л.) – лауреат І премії
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – лауреат ІІ премії
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – лауреат ІІ премії
  • Русіна Анна (викладач Костенко О.О.) – лауреат ІІ премії
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – лауреат ІІ премії
І Міжнародний конкурс виконавців на класичній гітарі «ГітArt», м.Харків
  • Артеменко Віктор (викладач Шевчук І.О.) – лауреат ІІ премії
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – лауреат ІІ премії
  • Жуков Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – дипломант
VI Міжнародний різножанровий фестиваль-конкурс «Країна мрій», м.Харків
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
  • Звягінцева Катерина (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І ступеню
XVIII Міжнародний конкурс-фестиваль «Акорди Хортиці», м.Запоріжжя
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – І місце
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – І місце
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – І місце
  • Звягінцева Катерина (викладач Костенко Н.Є.) – ІІ місце
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Муханов Єгор (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Швиркунов Олег (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
  • Юрченко Денис (викладач Кулик О.Г.) – ІІІ місце
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – дипломант
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2018», м.Полтава
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом І ступеня
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом ІІ ступеня
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом ІІІ ступеня
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – диплом ІІІ ступеня
VI Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт Домінанта», м.Харків
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – І місце
  • Квартет бандуристів: Жирова А., Кривошапченко Д., Ткач О., Старовойтова Д. (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Крохмаль Денис (викладач Ващенко Є.Л.) – ІІ місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С., Макаренко Н.І.) – ІІ місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Гаман Сергій (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Бойко Вероніка (викладач Панова Л.В., Макаренко Н.І.) – ІІІ місце
  • Ткач Ольга (викладач Мандзюк Л.С., Макаренко Н.І.) – ІІІ місце
  • Черкаско Дмитро (викладач Архипенко П.В.) – ІІІ місце
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – ІІІ місце
  • Ларіонов Олексій (викладач Булгаков Є.С.) – ІІІ місце
  • Русіна Ганна (викладач Костенко О.О.) – ІІІ місце
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Золота струна», м.Миколаїв
  • Крохмаль Денис (викладач Ващенко Є.Л.) – лауреат ІІ ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – І місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є..) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Муханов Єгор (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Швиркунов Олег (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Артеменко Віктор (викладач Шевчук І.О.) – ІІ місце
  • Швиркунов Олег (номінація «Композиція») – ІІ місце
  • Ансамбль «Слобожаночка» (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Кревсун Катерина (викладач Кулик О.Г.) – ІІІ місце
  • Жуков Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІІ місце
XVІІ Європейський фестиваль плекторних інструментів «Вечір з тамбурицею», м.Баня-Лука (Боснія і Герцеговіна)
  • Демидова Марія, Платонова Анастасія, Тухтаров Тимур, Чигринець Артем, Звягінцева Катерина, Важнічіна Віра, Железов Юрій (викладач Костенко Н.Є.) – диплом учасника
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Композиція», м.Харків
  • Швиркунов Олексій (викладач Гугель О.А.) – ІІ місце
Конкурс диригентів відділу «Народні інструменти», м.Харків
  • Сухоставець Іван (викладач Городовенко В.М.) – І місце
  • Жирова Анастасія (викладач Городовенко В.М.) – І місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Городовенко В.М.) – ІІ місце
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Костенко О.О.) – ІІІ місце
  • Кревсун Катерина (викладач Клименко Г.Г.) – дипломант
Відділ «Спів»
XXII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Нагачевська Дар’я (викладач Лавренов О.І.) – лауреат І премії
XXII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат І премії
X Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистетцва «Харківські зорі – Ювілей», м.Харків
  • Вокальний дует: Полянська Софія, Білозор Серафіма (викладач Смирна О.Ю.) – І місце
  • Корсун Анна (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
  • Бабіюк Анастасія (викладач Шухова В.М.) – ІІ місце
X Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», м.Дніпро
  • Орєхова Ксенія (викладач Лавренов О.І.) – лауреат І ступеня
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – лауреат ІІ ступеня
  • Нагачевська Дар’я (викладач Лавренов О.І.) – лауреат ІІІ ступеня
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – І місце
Всеукраїнський конкурс вокального мистецтва «Пісенна скарбничка», м.Київ
  • Мельнікова Маріанна (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІ ступеня
  • Смирна Лія (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІІ ступеня
  • Вокальний дует: Смирна Лія, Мельнікова Маріанна (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІ ступеня
  • Вокальний дует: Полянська Софія, Білозор Серафіма (викладач Смирна О.Ю.) – диплом ІІІ ступеня
VI Міжнародні науково-практична конференція «Час мистецької освіти», м.Харків
  • Терещенко Діана (викладач Смирна О.Ю.) – ІІІ місце
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІІ місце
  • Коробов Іван (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2018», м.Полтава
  • Мостова Вероніка (викладач Присталов І.К.) – гран-прі
  • Андріанова Анастасія (викладач Боброва Я.Є.) – диплом ІІ ступеня
  • Іванова Маргарита (викладач Присталов І.К.) – диплом ІІІ ступеня
International art festival «Україна збирає друзів», м.Харків
  • Курганська Ірина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
  • Дует: Анісімова Владислава, Курганська Ірина (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Академічний спів», м.Харків
  • Бабіюк Анастасія (викладач Шухова В.М., Леонтьєва Т.А.) – лауреат І ступеня
XІ Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі «Весна»», м.Харків
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
Відділ «Хорове диригування»
III Всеукраїнський відкритий конкурс хорових диригентів «Сонячний струм», м.Миколаїв
  • Данченко Руслана (викладач Сухомлінова Т.П.) – ІІІ місце
ІІ Відкритий фестиваль-конкурс «Битва хорів», м.Харків
  • Вокальний ансамбль «COSMOS»: Штапура Олександр, Тищенко Кирило, Лисогуб Дмитро (керівник Штапура О.В.) – диплом І ступеня
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Лисогуб Дмитро (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
  • Тищенко Кирило (викладач Макаренко Н.І.) – ІІ місце
VI Міжнародні науково-практична конференція «Час мистецької освіти», м.Харків
  • Калініна Інна (викладач Савельєва Г.В. ) – лауреат І ступеня
  • Літвінова Катерина (викладач Ліньков О.Б.) – лауреат ІІ ступеня
VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Ілінічева Ірина (викладач Шестакова О.М.) – лауреат І ступеня
XV відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Калініна Інна (викладач Гогайзель О.С.) – лауреат ІІ ступеня
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Композиція», м.Харків
  • Волошина Єлизавета (викладач Гугель О.А.) – І місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, ІІ тур «Музична культура Харківщини», м.Харків
  • Волошина Єлизавета (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІ місце
  • Ілінічева Ірина (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, конкурс презентацій, м.Харків
  • Червякова Маргарита (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІІ місце
X Всеукраїнський конкурс хорових диригентів серед студентської молоді ім. Д.С.Бортнянського, м.Суми
  • Данченко Руслана (викладач Сухомлінова Т.П.) – лауреат ІІ ступеня
Відділ «Теорія музики»
IX Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистетцва «Харківські зорі «Зима»», м.Харків
  • Воскобойніков Георгій (виклалач Гугель О.А.) – І місце
ІІ Всеукраїнський конкурс з теорії музики, м.Дніпро
  • Цугунян Анна (викладач Газдюк Г.Г.) – ІІ місце
  • Тимохіна Поліна (викладач Газдюк Г.Г.) – диплом
VI Міжнародні науково-практична конференція «Час мистецької освіти», м.Харків
  • Чепелєва Мирослава (викладач Петрович М.В.) – І місце
Всеукраїнській конкурс класичної музики «Обрії класики», м.Київ
  • Петренко Марина (викладач Машута О.В.) – диплом І ступеня
  • Петренко Марина (викладач Газдюк Г.Г.) – диплом ІІІ ступеня
  • Алексеєнко Ольга (викладач Василевська Н.М.) – диплом ІІІ ступеня
ІV (підсумковий) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
  • Цугунян Анна (викладач Івко Л.М.) – ІІІ місце
I Регіональна науково-практична студентська конференція «Молодіжне музикознавство», м.Хмельницький
  • Чепелєва Мирослава (викладач Петрович М.В.) – сертифікат учасника
XV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», номінація «Композиція», м.Харків
  • Воскобойніков Георгій (викладач Гугель О.А.) – ІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, І тур «Життя та творчість Б.М.Лятошинського», м.Харків
  • Петренко Марина (викладач Машута О.В.) – І місце
  • Зуєва Елла (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІІ місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, ІІ тур «Музична культура Харківщини», м.Харків
  • Зуєва Елла (викладач Лупандіна М.Б.) – І місце
Конкурс з музичної літератури, присвячений Б.М.Лятошинському, конкурс презентацій, м.Харків
  • Алфімова Інна (викладач Лупандіна М.Б.) – ІІ місце
Відділ «Музичне мистецтво естради»
Міжнародний конкурс естрадної пісні «Кришталевий жайвір», м.Тернопіль
  • Авузудіке Естер (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Марічева Анна (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Зінченко Ангеліна (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
І Міжнародний фестиваль-конкурс «Reill-Fest», м.Харків
  • Цель Алісія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
Інтернаціональний фестиваль «Dance Song Fest», м.Харків
  • Цель Алісія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
X Всеукраїнський фестиваль популярної української пісні «Різдвяні дзвіночки», м.Червоноград
  • Авузудіке Естер (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Лос'єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
  • Зінченко Ангеліна (викладач Іванова Л.П.) – приз оргкомітету конкурсу
Міжнародний фестиваль молодих талантів «APRILLA PILIENI», Латвія
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – лауреат ІІІ премії
ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазових імпровізаторів та інтерпретаторів джазових творів «KHARKIV JAZZ PERFORMANCE», м.Харків
  • Юрченко Марина (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Нгуєн Бао (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
International art festival «Україна збирає друзів», м.Харків
  • Богдан Поліна (викладач Довбня І.В.) – лауреат ІІ ступеня
Міжнародний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Місто дитинства», м.Южноукраїнськ
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Богаченко Павло (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
XIV молодіжного фестивалю пісень про Велику Вітчизняну війну 1941-1945 р.р. «Синій платочок», м.Харків
  • Богдан Поліна (викладач Довбня І.В.) – лауреат
XVІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Майбутнє України», м.Маріуполь
  • Богдан Поліна (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Мельникова Дарина (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат І ступеня
  • Мусаєва Софія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеня
  • Катрич Юлія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Цель Алісія (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Кобзєва Єлизавета (викладач Котвицька Н.Л.) – дипломант І ступеня
Відділ «Загальноосвітні дисципліни»
XVIII Міжнародний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика (ІІ обласний етап), м.Харків
  • Цугунян Анна (викладач Івко Л.М.) – І місце
Відділ «Загальне фортепіано»
IV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Лавриненко Володимир (викладач Шестакова О.М.) – І місце
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Григор’єв Владислав (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Волошина Єлизавета (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Толкачова Ліна (викладач Каткова О.М.) – ІІ місце
  • Ботвіна Анна (викладач Каткова О.М.) – ІІ місце
  • Ансамбль: Крюкова Карина, Акачукву Лоліта (викладач Каткова О.М.) – ІІ місце
IV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво», м.Харків
  • Григор’єв Владислав (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Лисогуб Дмитро (викладач Каткова О.М.) – І місце
  • Ботвіна Анна (викладач Бойко Н.В.) – І місце

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2018 – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Назад к содержимому