Творчі досягнення студентів та творчих колективів 2016/2017 н.р. - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Харківське музичне училище
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище
+380 (057) 732-94-42
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
+380 (057) 732-94-42
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО

+380 (057) 732-94-42

61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

+380 (057) 732-94-42

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

1 8 8 3 р і к

офіційний сайт

Х А Р К І В С Ь К Е

М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е ім. Б.М. Лятошинського

У Ч И Л И Щ Е

email: hmu1883@gmail.com

Go to content

Main menu:

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ
Відділ «Фортепіано»
V Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», м.Київ
  • Толкачова Яна (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
IX Відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного співу «Золота ліра», м.Дніпропетровськ
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ ступеня
ІІ відкритий міжнародний фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпро
Толкачова Яна (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
VІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа – 2017», м.Київ
  • Во Ха Фіонг (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Оганян Маргарита (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
  • Гетьманська Альона (викладач Настенко А.М.) – лауреат І премії
Конкурс «Карл Черні… не тільки етюди», м.Харків
  • Габрук Анна (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат І ступеня
  • Тареліна Наталія (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат І ступеня
  • Бачек Марта (викладач Копелюк О.О., Новічкова Т.В.) – лауреат І ступеня
  • Максимова Дар’я (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат ІІ ступеня
  • Моісеєнко Роман (викладач Копелюк О.О.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Бучинська Катерина (викладач Кузенкова В.П.) – лауреат ІІІ ступеня
VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі», м.Харків
  • Пляка Марина (викладач Агішева К.З.) – ІІІ місце
I відкритий конкурс ансамблевого мистецтва ім. І.І.Слатіна, м.Харків
  • Шелудякова Світлана (викладач Смирнова Н.М.) – диплом
VІІI Міжнаролний конкурс молодих піаністів «Слобожанська фантазія», м.Суми
  • Габрук Анна (викладач Чередниченко О.В.) – ІІІ премія
XVІI Всеукраїнський конкурс молодих піаністів «Нейгаузівські музичні зустрічі», м.Кропивницький
  • Жученко Анастасія (викладач Бочарова А.С.) – лауреат ІІ ступеня
V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Кравченко Віталій (викладач Фрід С.Г.) – лауреат І ступеня
  • Новікова Анна (викладач Фрід С.Г.) – лауреат ІІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2017», м.Полтава
  • Бабарицька Тетяна (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – диплом ІІ ступеня
  • Мандзюк Богдана (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – диплом ІІІ ступеня
  • Бачек Марта (викладач Копелюк О.О.) – дипломант
V Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, м.Київ
  • Габрук Анна (викладач Чередниченко О.В.) – ІІІ премія
І Відкритий дитячо-юнацький конкурс піаністів «Шопенівська весна», м.Луцьк
  • Мачинська Діана (викладач Чередниченко О.В.) – лауреат І ступеня
  • Мандзюк Богдана (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – лауреат ІІ ступеня
V Міжнародний фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», м.Київ
  • Толкачова Яна (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат І ступеня
XVI Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, м.Ніжин
  • Кулинич Марина(викладач Левандовський М.Ю.) – гран-прі
ІX Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс «Золотий зорепад», м.Дніпро
  • Манаєнкова Анна (викладач Левандовський М.Ю.) – лауреат ІІІ ступеня
Щорічний всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан», м.Київ
  • Габрук Анна (викладач Чередниченко О.В.) – ІІ місце
  • Мачинська Діана (викладач Чередниченко О.В.) – ІІІ місце
  • Бачек Марта (викладач Копелюк О.О.) – ІІІ місце
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. Л.С.Брусової, м.Дніпро
  • Середа Єгор (викладач Шевель О.М.) – ІІІ місце
I відкритий конкурс ансамблевого мистецтва ім. І.І.Слатіна, м.Харків
  • Віловська Анна (викладач Смирнова Н.М.) – диплом
XIV Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Віловська Анна (викладач Машина Н.О.) – лауреат ІІ ступеню
  • Дуднікова Дар’я (викладач Машина Н.О.) – лауреат ІІІ ступеню
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
Міжнародний фестиваль мистецтв, м.Дніпро
  • Дует: Юрченко Іван та Антоненко Владислав – лауреат І ступеня
Відділ «Народні інструменти»
XXI Міжнародний конкурс-фестиваль «Провесінь», м.Кропивницький
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченеко Д.М.) –І місце
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Марюхна Аліна (викладач Кулик О.Г.) –ІІ місце
  • Євдокименко Анастасія (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – ІІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) –ІІІ місце
  • Григор’єва Тетяна (викладач Панова Л.В.) – диплом з відзнакою
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – диплом з відзнакою
  • Муханов Єгор (викладач Панченко Д.М.) – диплом з відзнакою
  • Петухов Сергій (викладач Малихін Є.Г.) – диплом з відзнакою
ІI відкритий конкурс естрадно-джазового виконавства та імпровізації «Джаз-фієста – 2016», м.Харків
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – лауреат І премії
XXІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй – 2016», м.Харків
  • Мирний Крістіан (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат І премії
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат ІІ премії
  • Демидова Марія (викладач Костенко Н.Є.) – лауреат ІІ премії
Міжнародний фестиваль мистецтв, м.Дніпро
  • Дует: Юрченко Іван та Антоненко Владислав – лауреат І ступеня
VІI Міжнародний конкурс-фестиваль гітарного мистецтва «Гіт Ас», м.Київ
  • Швиркунов Олексій (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
V Міжнародний конкурс-фестиваль «Арт-Домінанта», м.Харків
  • Мирний Крістіан (викладач Костенко Н.Є.) – І місце
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – І місце
  • Муханов Єгор (викладач Панченко Д.М.) – І місце
  • Митко Марія (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – ІІ місце
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Марюхна Аліна (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
  • Жуков Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Островерх Артем (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІІ місце
  • Євдокименко Анастасія (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – дипломант
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є.) – дипломант
  • Демидова Марія (викладач Костенко Н.Є.) – дипломант
  • Крохмаль Денис (викладач Ващенко Є.Л.) – дипломант
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – диплом
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Обдарована молодь 2017», м.Полтава
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – гран-прі
  • Мирний Крістіан (викладач Костенко Н.Є.) – І місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – І місце
  • Бичковська Єлизавета (викладач Панова Л.В.) – І місце
  • Хорошилов Ігор (викладач Харченко О.М.) – ІІ місце
  • Євдокименко Анастасія (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Григор’єва Тетяна (викладач Панова Л.В., Адєєва Т.М.) – ІІ місце
  • Бойко Арсеній (викладач Кулик О.Г.) – ІІ місце
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С., Макаренко Н.В.) – ІІ місце
  • Бойко Вероніка (викладач Панова Л.В., Макаренко Н.В.) – ІІ місце
  • Тухтаров Тимур (викладач Булгаков Є.С.) – ІІ місце
  • Платонова Анастасія (викладач Костенко Н.Є.) – ІІ місце
  • Петухов Сергій (викладач Малихін Є.Г.) – ІІІ місце
  • Юрченко Іван (викладач Ващенко Є.Л.) – ІІІ місце
  • Шепель Євгенія (викладач Мельникова Л.М.) – ІІІ місце
  • Іванченко Дар’я (викладач Панова Л.В., Макаренко Н.В.) – ІІІ місце
  • Камишан Іван (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є.) – дипломант
  • Крохмаль Денис (викладач Ващенко Є.Л.) – дипломант
  • Кора Дмитро (викладач Шевчук І.О.) – дипломант
  • Дует: Тухтаров Тимур, Сухоставець Іван – ІІ місце
  • Дует: Петухов Сергій, Хорошилов Ігор – ІІ місце
  • Ансамбль народних інструментів «Слобожаночка» – ІІІ місце
V Всеукраїнський конкурс виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця», м.Луцьк
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – І. місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Мирний Крістіан (викладач Костенко Н.Є.) – І місце
  • Митко Марія (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Петухов Сергій (викладач Малихін Є.Г.) – ІІ місце
  • Марюхна Аліна (викладач Кулик О.Г.) – ІІ місце
  • Юзюк Іоанн (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Іщенко Ольга (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Євдокименко Анастасія (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
  • Григор'єва Тетяна (викладач Панова Л.В.,) – ІІІ місце
  • Муханов Єгор (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
  • Швиркунов Олексій (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
Відділ «Спів»
ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі – осінь 2016», м.Харків
  • Смирна Лія (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
  • Шатрюк Поліна (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
  • Федоренко Єлизавета (викладач Форсюк Ю.П.) – ІІІ місце
Міжнародний конкурс-фестиваль «Grand Music Fest», м.Харків
  • Зоренко Наталія (викладач Солоділова І.О.) – лауреат І ступеня
  • Безотечество Вікторія (викладач Солоділова І.О.) – лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. День народження», м.Харків
  • Бабіюк Анастасія (викладач Шухова В.М.) – І місце
  • Білозор Секрафіма (викладач Форсюк Ю.П.) – І місце
  • Куценко Євгенія (викладач Леонтьєва Т.А.) – І місце
  • Дует: Смирна Л., Мельнікова М. (викладач Смирна О.Ю.) – І місце
  • Мельнікова Мар’яна (викладач Смирна О.Ю.) – ІІ місце
Міжнародний фестиваль-конкурс «GRAND MUSIC FEST», м.Харків
  • Орєхова Ксенія (викладач Лавренов О.І.) – лауреат І ступеня
  • Рослова Марія (викладач Лавренов О.І.) – лауреат ІІ ступеня
  • Нагачевська Дар’я (викладач Лавренов О.І.) – лауреат ІІ ступеня
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Куценко Євгенія (викладач Леонтьєва Т.А.) – І місце
  • Дрожина Богдана (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
V міжнародний конкурс-фестиваль «Kharkiv International Song Forum», м.Харків
  • Мироненко Надія (викладач Адєєва Т.М.) – ІІ премія
ІV Всеукраїнський фестиваль ансамблевої музики «Rondo», м.Харків
  • Смирна Лія, Мельникова Мар’яна (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Тимошенко Дар’я (викладач Боброва Я.Є.) – лауреат І ступеня
VІІІ Всеукраїнський конкурс вокалістів ім. Оксани Петрусенко, м.Херсон
  • Іванова Маргарита (викладач Присталов І.К.) – диплом лауреата
  • Мостова Вероніка (викладач Присталов І.К.) – диплом лауреата
Відділ «Хорове диригування»
Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі. День народження», м.Харків
  • Стешенко Альона (викладач Форсюк Ю.П.) – ІІ місце
Відкритийо конкурс хорових диригентів Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки, м.Дніпро
  • Тищенко Кирил (викладач Зубаха Р.О.) – диплом І ступеню
  • Калініна Інна (викладач Савельєва Г.В.) – диплом ІІ ступеню
  • Штапура Олександр (викладач Сухомлінова Т.П.) – диплом ІІІ ступеню
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Лисогуб Дмитро (викладач Леонтьєва Т.А.) – І місце
  • Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп», м.Полтава
  • Толкачова Ліна (викладач Смирна О.Ю.) – лауреат ІІ ступеня
V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів», м.Харків
  • Калініна Інна (викладач Гогайзель О.С.) – лауреат ІІ ступеня
  • Зуєва Аліна (викладач Паршина І.Л.) – лауреат ІІ ступеня
  • Червякова Маргарита (викладач Бойко Н.В.) – лауреат ІІ ступеня
  • Данченко Руслана (викладач Бойко Н.В.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Волошина Ліза (викладач Шестакова О.М.) – лауреат ІІІ ступеня
  • Толкачова Ліна (викладач Бойко Н.В.) – лауреат ІІІ ступеня
XVI Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, м. Ніжин
  • Калініна Інна (викл. Савельєва Г.В.) – гран-прі
  • Тищенко Кирил (викл. Зубаха Р.О.) – лауреат ІІ ступеня
  • Штапура Олександр (викл. Сухомлінова Т.П.) – лауреат ІІ ступеня
Відділ «Музичне мистецтво естради»
Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни», м.Полтава
  • Хижко Марія (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
Міжнародний фестиваль-конкурс «Кришталевий жайвір», м.Тернопіль
  • Хижко Марія (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Богаченко Павло (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Андрощук Діана (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – ІІІ місце
Міжнародний фестиваль-конкурс «Світ талантів», м.Харків
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – гран-прі
Харківський міжнародний благодійний конкурс «Запали свою зірку», м.Харків
  • Авузудіке Естер (викладач Іванова Л.П.) – лауреат ІІ ступеня
Фестиваль нової української пісні, м.Сєвєродонецьк
  • Руднєва Альона (викладач Котвицька Н.Л.) – лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі», м.Харків
  • Салімова Камелія (викладач Котвицька Н.Л.) – І місце
V Міжнародний фестиваль Шоу талантів «Лотос надежды», м.Харків
  • Вітковська Єлизавета (викладач Бойко Н.В.) – ІІ місце
V Ювілейний міжнародний конкурс-фестиваль «Kharkiv International Song Forum», м.Харків
  • Бутурліна Валерія (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – ІІ місце
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – дипломант
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Bukovel Arts Festival 2017», Івано-Франківська обл., с.Татарів
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – І місце
  • Лос’єва Марія (викладач Іванова Л.П.) – І місце
Всеукраїнськтй фестиваль-конкурс джазових імпровізаторів та інтерпретаторів джазових творів «Kharkiv Jazz Performance», м.Харків
  • Андрощук Діана (викладач Іванова Л.П.) – І місце
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського
© Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017

© 2015-2017 Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2015-2017 Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2015-2017 Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© 2015-2017 Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Back to content | Back to main menu