Творчі досягнення студентів та творчих колективів 2015/2016 н.р. - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Харківське музичне училище
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище
+380 (057) 732-94-42
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
+380 (057) 732-94-42
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО

+380 (057) 732-94-42

61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

+380 (057) 732-94-42

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

1 8 8 3 р і к

офіційний сайт

Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е ім. Б.М. Лятошинського
У Ч И Л И Щ Е

email: hmu1883@gmail.com

Go to content

Main menu:

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ
Відділ «Відділ «Фортепіано»
Міжнародний конкурс «Подільський водограй», м.Вінниця
  • Шелудякова Світлана (викладач Чередниченко О.В.) – Лауреат І ступеня
Міжнародний фестиваль-конкурс «Золота ліра», м.Дніпропетровськ
  • Бабарицька Тетяна (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – ІІ місце
  • Толкачова Яна (викладач Левандовський М.Ю.) – Дипломант
XX Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Мандзюк Богдана (викладач Копелюк О.О.) – Лауреат І премії
Європейський відкритий фестиваль-конкурс інструментального і вокального мистецтва «Таланти XXI сторіччя», м.Харків
  • Єдуш Ангеліна (викладач Настенко А.М.) – Лауреат ІІ премії
  • Оганян Маргарита (викладач Настенко А.М.) – Лауреат ІІІ премії
  • Гетьманська Альона (викладач Настенко А.М.) – Лауреат ІІІ премії
І Міжнародний відкритий фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Дніпровські хвилі», м.Дніпропетровськ
  • Толкачова Яна (викл. Левандовський М.Ю.) – Лауреат І ступеня
VІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва «Музична школа – 2016», м.Київ
  • Во Ха Фіонг (викладач Настенко А.М.) – Лауреат І премії
  • Оганян Маргарита (викладач Настенко А.М.) – Лауреат І премії
  • Гетьманська Альона (викладач Настенко А.М.) – Лауреат І премії
ІI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяяння», м.Київ
  • Хантулі Діана (викладач Фрід С.Г.) – Лауреат ІІІ ступеня
Міжнародний фестиваль-конкурс музичного мистецтва «Київський колорит», м.Київ
  • Агафонова Анастасія (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – Лауреат І ступеня
  • Толкачова Яна (викладач Левандовський М.Ю.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Решетько Євгенія (викладач Кузенкова В.П. – Лауреат ІІ ступеня
X відкритий регіональний конкурс фортепіанного виконавства «Ludus Royalis», м.Миколаїв
  • Мандзюк Б. (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – Золота медаль
  • Шелудякова С. (викладач Чередниченко О.В.) – Золота медаль
Конкурс виконавської майстерності «Artfest», м.Харків
  • Гетьманська Альона (викладач Настенко А.М.) – Лауреат
  • Єдуш Ангеліна (викладач Настенко А.М.) – Лауреат
  • Оганян Маргарита (викладач Настенко А.М.) – Лауреат
V відкритий всеукраїнський конкурс «Абетка юного піаніста», м.Маріуполь
  • Агафонова Анастасія (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – Гран-прі
ІV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Творчий шанс», м.Харків
  • Петренко Поліна (викладач Сидорова Т.П.) – Лауреат І ступеня
  • Новікова Анна (викладач Фрід С.Г.) – Лауреат ІІ ступеня
ІV Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, м.Київ
  • Агафонова Анастасія (викладач Новічкова Т.В., Копелюк О.О.) – І місце
  • Мачинська Діана (викладач Чередниченко О.В.) – ІІ місце
  • Тресницький Максим (викладач Бочарова А.С.) – Диплом
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
Відкритий конкурс студентів-виконавців на струнно-смичкових інструментах, м.Дніпропетровськ
  • Жданова Ліана (викладач Шевель О.М.) – Лауреат ІІ ступеня
Міжнародний музичний фестиваль виконавського мистецтва, м.Харків
  • Камерний оркестр ХМУ (викладач Шевель О.М.) – Гран-прі
Відділ «Народні інструменти»
XX Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Співограй», м.Харків
  • Дворецькова Дарина (викладач Костенко О.О.) – І місце
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – І місце
  • Сухоставець Іван (викладач Булгаков Є.С.) – І місце
  • Шморгун Анастасія (викладач Юрченко О.П.) – ІІ місце
  • Кущ Анастасія (викладач Костенко О.О.) – ІІ місце
  • Євдокименко Анастасія (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Мирний Крістіан (викладач Костенко Н.Є.) – ІІІ місце
  • Квартет бандуристів: Григор’єва Т., Євдокименко А., Ісакова Н., Косолапенко Л. (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
IV Міжнародний конкурс бандуристів «Веселий кобзарик», м.Луцьк
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
IV Міжнародний фестиваль «Різдвяні вечори у Лапландії», Фінляндія
  • Кукушкін Костянтин (викладач Дядечко С.М.) – Диплом
Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни», м.Київ
  • Кукушкін Костянтин (викладач Дядечко С.М.) – Лауреат І ступеня
Молодіжний музичний конкурс «Харківські Асамблеї» ХНУМ ім. І.П. Котляревського, м. Харків
  • Шморгун Анастасія (викладач Юрченко О.П.) – І місце
  • Полторацький Максим (викладач Шевчук І.О.) – ІІ місце
  • Марюхна Аліна (викладач Кулик О.Г.) – ІІ місце
  • Ісакова Наталія (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
  • Бойко Олександра (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Рубан Анна (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
  • Іщенко Іван (викладач Панченко Д.М.) – ІІІ місце
  • Островерх Артем (викладач Шевчук І.О.) – ІІІ місце
  • Петухов Сергій (викладач Малихіна Є.Г.) – ІІІ місце
IV Всеукраїнський музичний конкурс-фестиваль «Арт-Домінанта», м. Харків
  • Зорова Майя (викладач Костенко О.О.) – І місце
  • Полторацький Максим (викладач Шевчук І.О.) – І місце
  • Марюхна Аліна (викладач Кулик О.Г.) – ІІ місце
  • Іщенко Іван (викладач Панченко Д.М.) – ІІ місце
  • Ісакова Наталія (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Григор’єва Тетяна (викладач Панова Л.В.) – ІІ місце
  • Євдокименко Анастасія (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
  • Бойко Вероніка (викладач Панова Л.В.) – ІІІ місце
  • Богомолов Дмитро (викладач Панченко Д.И.) – ІІІ місце
  • Швиркунов Олексій (викладач Панченко Д.И.) – ІІІ місце
  • Накрапльонна Дар’я (викладач Костенко Н.Є.) – ІІІ місце
  • Демідова Марія (викладач Костенко Н.Є.) – ІІІ місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурсу бандурного мистецтва «Золоті струни», м.Хмельницький
  • Жирова Анастасія (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Митко Марія (викладач Мандзюк Л.С., Адєєва Т.М.) – ІІІ місце
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІІ місце
Обласний фестиваль дитячого та юнацького мистецтва інструментальної та хорової музики «Перлини України», м.Харків
  • Ансамбль народних інструментів «Слобожаночка» (викладач Панова Л.В.) – Гран-Прі
Відкритий конкурс бандуристів ім. В. Кабачка, м.Полтава
  • Кривошапченко Дар’я (викладач Мандзюк Л.С.) – І місце
  • Старовойтова Дарина (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
  • Митко Марія (викладач Мандзюк Л.С.) – ІІ місце
Відділ «Спів»
Конкурс-фестиваль «Співограй», м.Харків
  • Судік Святослав (викладач Лавренов О.І.) – Лауреат І премії
  • Согоян Анжела (викладач Шухова В.М.) – Лауреат І премії
  • Шерстюк Андрій (викладач Лавренов О.І.) – Лауреат ІІ премії
  • Рослова Марія (викладач Лавренов О.І.) – Лауреат ІІ премії
Міжнародний конкурс-фестиваль «Grand Music Fest», м.Харків
  • Бєлєвцова Анастасія (викладач Солоділова І.О.) – Лауреат І ступеня
  • Більдій Надія (викладач Солоділова І.О.) – Лауреат ІІ ступеня
Всеукраїнський конкурс вокально-інструментального мистецтва «Пісенний край», м.Полтава
  • Бойко Аліна (викладач Леонтьєва Т.А.) – І місце
  • Войтова Яна (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
  • Куценко Євгенія (викладач Леонтьєва Т.А.) – ІІ місце
XI відкритий фестиваль світової музики ім. М.Д.Леонтовича, м.Харків
  • Камерний хор ХМУ (викладач Савельєва Г.В.) – диплом учасника
ІІ Європейський відкритий фестиваль-конкурс інструментального та вокального мистецтва «Таланти XXI століття», м.Харків
  • Зоренко Наталья (викладач Солоділова І.О.) – Лауреат ІІ ступеня
Відділ «Хорове диригування»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Обдарована молодь 2016», м.Полтава
  • Тищенко Кирило (викладач Макаренко Н.І.) – Диплом ІІ ступеня
Відділ «Музичне мистецтво естради»
Конкурс-фестиваль «Співограй», м.Харків
  • Козлова Ольга (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат І премії
  • Богаченко Павло (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат ІІ премії
  • Гразьон Даниїл (викладач Котвицька Н.Л.) – Лауреат ІІ премії
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського
© Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017

© Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

© ХМУ 2015-2017 Copyright All rights reserved
Back to content | Back to main menu