Творчі досягнення студентів та творчих колективів 2013/2014 н.р. - Офіційний сайт Харківського музичного училища ім. Б.М.Лятошинського

Харківське музичне училище
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського
Харківське музичне училище
+380 (057) 732-94-42
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А
+380 (057) 732-94-42
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО
ХАРКІВСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ ім. Б.М.ЛЯТОШИНСЬКОГО

+380 (057) 732-94-42

61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

+380 (057) 732-94-42

+380 (057) 732-94-42│61001, Україна, місто Харків, Гімназійна набережна, 1А

Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

1 8 8 3 р і к

офіційний сайт

Х А Р К І В С Ь К Е
М У З И Ч Н Е У Ч И Л И Щ Е ім. Б.М. Лятошинського
У Ч И Л И Щ Е

email: hmu1883@gmail.com

Go to content

Main menu:

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ
Відділ «Фортепіано»
Міжнародний музичний фестиваль «TERRA BERLINICA», м.Берлін
  • Алейніков Олексій (викладач Чередниченко О.В.) – Гран-при
XII Міжнародний музичний фестиваль-конкурс «Співзвуччя», м.Маріуполь
  • Баздирєва Дарина (викладач Новічкова Т.В.) – Лауреат
  • Шелудякова Світлана (викладач Чередниченко О.В.) – Диплом учасника
Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золота ліра», м.Дніпропетровськ
  • Жданко Ангеліна (викладач Копелюк О.О.) – Гран-при
Всеукраїнський фестиваль мистецтва та творчості, м.Жовті воді
  • Гордієнко Тетяна (викладач Сидорова Т.П.) – Лауреат 4 ступеня
VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва и творчості «Созвездие талантов»
  • Якушевський Ерік (викладач Сидорова Т.П.) – Лауреат ІІІ ступеня
Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Fortissimo 5-75», м.Харків
  • Жданко Ангеліна (викладач Копелюк О.О.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Мандзюк Богдана (викладач Новічкова Т.В.) – Дипломант
  • Продоус Євгенія (викладач Самсонік Г.Д.) – Дипломант
  • Гернер Артур (викладач Новічкова Т.В.) – Лауреат І ступеня
Міжнародна олімпіада «My world-art», м.Харків
  • Трохініна Алла (викладач Настенко А. М.) – Лауреат І ступеня
  • Просвіряк Вікторія (викладач Агішева К.З.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Єдуш Ангеліна (викладач Настенко А. М.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Вовченко Денис (викладач Бочарова А.С.) – Лауреат ІІ ступеня
V Міжнародний конкурс молодих піаністів «Слобожанська фантазія», м.Суми
  • Шелудякова Світлана (викладач Чередниченко О.В.) – Лауреат ІІІ ступеня
II Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Родник талантов», м.Харків
  • Петровський Ярослав (викладач Чередниченко О.В.) – Лауреат І ступеня
Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного співу «Золотой звездопад», м.Дніпропетровськ
  • Шепелєва Дар’я (викладач Фрід С.Г.) – Лауреат І ступеня
  • Бойко Олександр (викладач Шевчук І.О.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Варакута Микита (викладач Шевчук І.О.) – Лауреат І ступеня
III Відкритий республіканський фестиваль Фортепіанної музики «Класичний меридіан», м.Феодосія
  • Гернер Артур (викладач Новічкова Т.В.) – Лауреат
Відділ «Оркестрові струнні інструменти»
XI Міжнародний музичний конкурс «Fortissimo», м.Харків
  • Камерний оркестр ХМУ (викладач Шевель О.М.) – Лауреат І премії
Міжрегіональний конкурс виконавців на струнно–смичкових інструментах, м.Донецьк
  • Обозна Ольга (викладач Машина Н.О.) – Лауреат ІІ ступеня
XI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Гончаренко Аліна (викладач Подмарьова О.А.) – Лауреат І ступеня
  • Вовк Катерина (викладач Тевелевич Г.Й.) – Лауреат І ступеня
Міжрегіональний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах, м.Донецьк
  • Вовк Катерина (викладач Тевелевич Г.Й.) – Лауреат ІІ ступеня
Відділ «Оркестрові духові та ударні інструменти»
XI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Мірошниченко Микола (викладач Моторний К.І.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Сідіхін Владимир (викладач Бобров В.М.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Фаустов Дмитро (викладач Бобров В.М.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Хачатрян Лернік (викладач Бобров В.М.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Бондаренко Олена (викладач Соболяк О.М.) – Дипломант
  • Аландарев Владислав (викладач Соболяк О.М.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Менжинська Вероніка (викладач Соболяк О.М.) – Дипломант
  • Айрапетян Лусіне (викладач Кравченко Г.Г.) – Дипломант
  • Степанян Лілія (викладач Кравченко Г.Г.) – Дипломант
  • Цибрук Дмитро (викладач Пілюков В.І.) – Дипломант
  • Івасенко Дмитро (викладач Пілюков В.І.) – Дипломант
  • Реммер Єгор (викладач Швидченко Л.М.) – Лауреат І ступеня
Відділ «Народні інструменти»
Всеукраїнський соціальний проект – «Свято дитячих мрій» конкурс «Урок Казки», м.Харків
  • Кукушкін Костянтин (викладач Дядечко С.М.) – Лауреат І ступеня
Фестиваль дитячої творчості «Сердце матери», м.Харків
  • Кукушкін Костянтин (викладач Дядечко С.М.) – Лауреат І ступеня
  • Бойко Олександр (викладач Шевчук І.О.) – Диплом ІІ ступеня
  • Дворецькова Дарина (викладач Костенко О.А.) – Диплом І ступеня
  • Ансамбль цимбалістів у складі: Аулова Аня і Дворецькова Дарина (викладач Костенко О.А.) – Диплом І ступеня
Міжнародний конкурс «Путь к звездам», м.Харків
  • Кукушкін Костянтин (викладач Дядечко С.М.) – Лауреат І ступеня
  • Бойко Олександр (викладач Шевчук І.О.) – Диплом ІІ ступеня
  • Дворецькова Дарина (викладач Костенко О.А.) – Диплом І ступеня
  • Аулова Аня (викладач Костенко О.А.) – Диплом ІІ ступеня
Всеукраїнські молодіжні ігри «Дельфійські ігри – 2013», м.Київ
  • Гергель Дмитро (викладач Ващенко Є.Л.) – Золота медаль
Конкурс Куп’янської державної адміністрації Харківської області «Людина року», м.Куп’янськ
  • Гергель Дмитро (викладач Ващенко Є.Л.) – Кубок
Всеукраїнський конкурс «Класичний меридіан», м.Київ
  • Бойко Олександр (викладач Шевчук І.О.) – Лауреат І ступеня
  • Харламова Оксана (викладач Костенко Н.Є.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Тищенко Катерина (викладач Костенко Н.Є.) – Лауреат І ступеня
  • Шутенко Інна (викладач Мельникова Л.М.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Голубов Ростислав (викладач Панченко Д.М.) – Лауреат І ступеня
  • Варакута Микита (викладач Шевчук І.О.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Сирова Катерина (викладач Панова Л.В.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Євдомименко Анастасія (викладач Панова Л.В.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Григорієва Тетяна (викладач Панова Л.В.) – Дипломант
  • Вєтров Олексій (викладач Харченко О.М.) – Лауреат ІІ ступеня
Ансамбль цимбалістів у складі: Аулова Анна і Дворецькова Дарина (викладач Костенко О.А.) – Лауреат І ступеня
  • Ансамбль бандуристів ХМУ «Слобожаночка» (викладач Панова Л.В.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Ансамбль цимбалистів у складі: Шморгун Анастасія і Коновал Ганна (викладач Юрченко О.П.) – Лауреат ІІ ступеня
XI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Шевченко Тимур (викладач Ващенко Є.Л) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Аулова Анна (викладач Костенко Н.Є.) – Лауреат І ступеня
  • Воробйова Алла (викладач Костенко Н.Є.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Харламенко Оксана (викладач Костенко Н.Є.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Шутенко Інна (викладач Мельникова Л.М.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Голубов Ростислав (викладач Тимченко Д.М.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Сирова Катерина (викладач Панова Л.В.) – Лауреат ІІІ ступеня
Відділ «Спів»
XV Міжнародний фестиваль-конкурс «Hungarian games», м.Будапешт, Венгрія
  • Казієва Софія (викладач Лавренов О.І.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Кесіль Олександра (викладач Демьянюк Л.І.) – Дипломант ІІІ ступеня
XIII Міжнародний фестиваль-конкурс «Созвучье», м.Маріуполь
  • Жолобенко Гліб (викладач Солодилова І.О.) – Диплом учасника
XI відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські асамблеї», м.Харків
  • Гречка Олена (викладач Солоділова І.О.) – Лауреат І ступеня
  • Львова Ганна (викладач Леонтьєва Г.А.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Кравченко Марина (викладач Присталов І.К.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Ісіченко Ганна (викладач Форсюк Ю.П.) – Диплом
Відділ «Хорове диригування»
Всеукраїнський конкурс хорових диригентів ім. Д.С.Бортнянського серед студентської молоді, м.Суми
  • Коноров Олексій (викладач Бакуменко Л.І.) – Диплом ІІІ ступеня
Відділ «Музичне мистецтво естради»
Фестиваль-конкурс «Dance song fest», м.Харків
  • Фаліна Олеся (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат ІІ ступеня, (джаз)
  • Ізобо Сільвія (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат І ступеня
  • Колодницька Юлія (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат І ступеня
  • Фуйор Поліна (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Корнієнко Марина (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Хижко Марина (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Ліхтін Микита (викладач Мартинова Н.В.) – Лауреат ІІ ступеня
  • Хорошун Анна (викладач Мартинова Н.В.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Ансамбль відділу ММЕ ХМУ (викладач Савченко Н.М.) – Лауреат ІІІ ступеня
Фестиваль «Kharkov International song forum », м.Харків
  • Ізобо Сільвія (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат І ступеня
Фестиваль-конкурс «Співограй», м.Феодосія
  • Корнієнко Марина (викладач Іванова Л.П.) – Лауреат ІІІ ступеня
  • Фестиваль «Слобожанське сузір’я», м.Харків
  • Ванян Олександра (викладач Мартинова Н.В.) – Дипломант І ступеня
Регіональний фестиваль естрадної пісні «Золота осінь», м.Первомайський, Харківської області
  • Руднєва Алена (викладач Мартинова Н.В.) – Дипломант
  • Ліхтін Микита (викладач Мартинова Н.В.) – Гран-при
Всеукраїнський фестиваль «Червона Рута», м.Київ
  • Ансамбль відділу ММЕ ХМУ (викладач Савченко Н.М.) – Лауреат ІІ ступеня
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського
© Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
Офіційний сайт  ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017

© Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського © Copyright All rights reserved 2015-2017
© Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського Copyright All rights reserved 2015-2017
© Офіційний сайт ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М. Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved
© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

Використання та/або посилання на матеріали сайту тільки з дозволу власника – Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського

© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

© ХМУ ім. Б.М.Лятошинського 2015-2017 Copyright All rights reserved

© ХМУ 2015-2017 Copyright All rights reserved
Back to content | Back to main menu